امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 آبان 1397 - 10:10

اتحاد خبر: محمد نوازی سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر روز دوشنبه شب پس از تساوی 2 بر2 تیمش برابر شهرداری همدان برای دومین بار در این فصل از سمت خود استعفا کرد.

اتحاد خبر: وی باحضور در جمع خبرنگاران افزود: مدیرعامل ایرانجوان بوشهر تنهاست و 27 عضو سهامدار باشگاه نیز حاضر به خرج کردن برای این تیم نیستند.

 

به گزارش ایرنا، نوازی با اشاره به اینکه بضاعت تیم ایرانجوان بوشهر اندک است بیان کرد: ظرفیت بازیکنانی که تیم ایرانجوان را با آن بستند در حد بازیکنان ذخیره تیم است و توانایی بازی آنها در لیگ 2 بین 10 تا 20 دقیقه است.
سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر ادامه داد: برای گرفتن بازیکنان جدید و تقویت تیم نیز رایزنی هایی صورت گرفت ولی با توجه به اینکه خواهان پیش پرداخت 20 درصد از قرارداد خود بودند، موفق به جذب آنها نشدیم.
وی اظهار داشت: با این روند مدیریتی که سهامداران تنها در اندیشه فروش زمین های ایرانجوان و کسب درآمد و ادعای سهامداری داشته باشد راه به جایی نمی برد.
نوازی اضافه کرد: پارسال برای ایرانجوان هزینه زیادی شد اما امسال این تیم با مشکلات عدیده مالی روبرو است تا جایی که برای تامین زمین و آب معدنی نیز مشکل داریم.
ایرانجوان با این تساوی با 6 امتیاز در رده دوازدهم جدول باقی ماند و شهرداری همدان نیز با این تساوی رتبه یازدهمی خود را حفظ کرد.
ایرانجوان در هفته یازدهم بازی ها به مصاف کاسپین قزوین می رود و شهرداری همدان نیز با آوالان کامیاران دیدار می کند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین