امروز: جمعه 03 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 آبان 1397 - 00:39

اتحاد خبر:صبح امروز، یکشنبه ۲۷ آبان ماه بمناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی، امام جمعه محترم، رئیس شورای اسلامی، شهردار و جمعی از کارکنان شهرداری، با حضور در کتابخانه عمومی شهر سعدآباد، ضمن گرامیداشت هفته کتاب از قسمت های مختلف این کتابخانه بازدید بعمل آوردند.

اتحاد خبر:صبح امروز، یکشنبه ۲۷ آبان ماه بمناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی، امام جمعه محترم، رئیس شورای اسلامی، شهردار و جمعی از کارکنان شهرداری، با حضور در کتابخانه عمومی شهر سعدآباد، ضمن گرامیداشت هفته کتاب از قسمت های مختلف این کتابخانه بازدید بعمل آوردند.به گزارش اتحاد خبر،شهردار سعدآباد، ضمن دعوت از همه واحدهای شهرداری جهت عضویت در کتابخانه، با اشاره به جایگاه ویژه کتاب و کتابخانه، این مجموعه را نعمت و سرمایه ای عظیم برای جامعه برشمرد و گفت: اهمیت و جایگاه والای کتاب برای مردم خصوصا جوانان بسیار ارزشمند است.
ابوالقاسم شریفی اظهار داشت: ساخت ایستگاه کتاب در پارک ساحلی جنب ساختمان جدید شهرداری در دست اقدام میباشد و شهر سعدآباد با داشتن قدمت فرهنگی باید در زمینه کتابخوانی پیشتاز و سرآمد باشد.

حجت الاسلام کشاورز در این نشست یکی از رسالت های مهم و تاثیر گذار مجموعه فرهنگی شهر، خصوصا کتابخانه عمومی را ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی و تسهیل امر مطالعه برای علاقمندان، دانش آموزان و دانشجویان برشمرد.

قلی زاده رئیس شورای اسلامی شهر سعدآباد، ضمن تبریک بمناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، خواستار همگانی مساعدت به کتابخانه عمومی شهر شدند.

در این دیدار سی میلیون ریال ، نیم درصد سهم کتابخانه عمومی شهر پرداخت گردید.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین