امروز: چهارشنبه 01 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 آبان 1397 - 12:14

اتحاد خبر: محمد نجفی رییس هیات فوتبال ضمن اعلام عدم موافقت با استعفای رییس کمیته مسابقات افزود:

عدم موافقت محمد نجفی با استعفای پرویز عبدی پور

اتحاد خبر: محمد نجفی رییس هیات فوتبال ضمن اعلام عدم موافقت با استعفای رییس کمیته مسابقات افزود:


فشار کار در فوتبال بسیار بالاست و این را افرادی که در فوتبال پست مدیریتی داشته اند و مربیان و ... به خوبی درک میکنند.


البته باید اضافه کنم اختلاف نظر ها در هر مجموعه و حتی خانواده ای یک امر طبیعی است و خانواده هیات فوتبال هم از این قایده مستثنی نیست.


در حقیقت اگر در مجموعه ای اختلاف نظر نباشد باید به دموکراسی و هم اندیشی در آن مجموعه شک کرد .


همانطور که قبلا در یک برنامه رادیویی از بنده نقل قول شد مجددا اعلام میکنم با استعفای همکار و برادر زحمتکش، پرویز عبدی پور موافقت نشد و تا زمانی که بنده عهده دار پست ریاست فوتبال استان هستم ایشان را در کنار خودمان خواهیم  داشت.


چند صباحی است که پرویز عبدی پور هافبک خلاق سالهای نه چندان دور شاهین بوشهر که از بدو ورود محمد نجفی به عنوان رییس کمیته مسابقات مشغول به کار بوده است، ساز جدایی می زند و نجفی که می داند عبدی پور می تواند در این روزهای سخت فوتبال کمک بزرگی برای او باشد به آسانی تن به این کار نمی دهد.
باید صبر کنیم و ببینیم که این ساز جدایی واقعی بوده یا مانند خیلی از استعفاء ها در کشور ما برای بدست آوردن جایگاهی دیگر و شاید بهتر باشد.


پرویز عبدی پور که یکی از ارکان و عوامل رای آوردن نجفی نیز بوده است این روزا از وضعیت حاکم در فوتبال یا شاید وضعیت خودش در هیات فوتبال ناراضی است و این موضوع تا جایی جدی شده است که باعث شده جام زهر را بنوشد و به نوعی انتخاب خودش که نجفی بوده را رد کند و استعفاء بنویسد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین