امروز: دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 آبان 1397 - 12:57
اتحاد خبر: با توجه به در پیش بودن فصل نقل‌وانتقالات، به نظر می‎رسد تیم‎های پرسپولیس، فولاد و نساجی بیشترین تغییرات را در تیم خود داشته باشند.
اتحاد خبر: با توجه به در پیش بودن فصل نقل‌وانتقالات، به نظر می‎رسد تیم‎های پرسپولیس، فولاد و نساجی بیشترین تغییرات را در تیم خود داشته باشند.

خبرگزاری میزان؛ نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور کمتر از یک ماه دیگر به اتمام می‎رسد و این در حالی است که باشگاه‎ها از هم‌اکنون فعالیت‎های پشت پرده خود را در نقل‌وانتقالات آغاز کرده‎اند.

 

با بررسی وضعیت تیم‎های لیگ برتری، می‌توان دریافت که برای نیم‌‎فصل شاید برخی از تیم‎ها تغییرات به مراتب بیشتری را نسبت به سایر رقبای خود داشته باشند.

 

پرسپولیس در انتظار تغییرات

یکی از این تیم‎ها پرسپولیس است که به خاطر محرومیت نقل و انتقالاتی در ابتدای فصل نتوانست از بازیکنان جدیدش استفاده کند. در نیم‎فصل، اضافه شدن بازیکنانی مانند سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شیری و مهدی شریفی می‌‎تواند پرسپولیس را به یکی از پُرتغییرترین تیم‎های لیگ برتر در نیم‌فصل تبدیل کند. البته پرسپولیس علاوه بر بازیکنان اشاره شده، قطعاً در سایر پست‎ها هم بازیکنانی به خدمت خواهد گرفت. پست مدافع میانی، هافبک و احتمالاً خط حمله، خطوطی خواهند بود که پرسپولیس در نیم فصل می‎خواهد در آنها بازیکنانی را به ترکیب خود اضافه کند.

 

توپِ پُر فولاد برای جبران ناکامی نیم فصل

در کنار پرسپولیس هم فولاد خوزستان قرار دارد که فصل را با سیروس پورموسوی آغاز کرد و در حال حاضر با ایلی استانِ رومانیایی هم وضعیت خوبی ندارد. شنیده از باشگاه فولاد خوزستان حکایت از این دارد که باشگاه اهوازی برای نیم‌فصل بودجه خوبی را برای تقویت تیم در نظر گرفته و قصد دارد بازیکنان زیادی را به خدمت بگیرد. همچنین احتمال خط خوردن برخی از بازیکنان کنونی فولاد خوزستان از فهرست این تیم در نقل و انتقالات هم کم نیست.

 

برنامه‎های نساجی برای خروج از منطقه خطر

دیگر تیمی که احتمال تغییرات گسترده در آن دور از انتظار نیست، تیم نساجی مازندران است. تیمی که از ابتدای رقابت‎های لیگ برتر تنها دو پیروزی به دست آورده و در رده دوازدهم جدول رده‎بندی قرار دارد. باشگاه نساجی با توجه به عملکرد نه چندان خوبش در نیم فصل نخست که این تیم را در منطقه سقوط قرار داده، برنامه‌هایی برای تقویت تیمِ جواد نکونام در نیم‌فصل در نظر گرفته است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین