امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 آبان 1397 - 11:45
با استقبال خوب مردم

اتحاد خبر: شب پایانی نمایش "بیطال " با حضور پر شور مردم ، چهارشنبه شب ۲۳ آبان ماه در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری شهید روا شهر آب پخش برگزار شد. نمایش "بیطال " که راه یافته به سی امین جشنواره تئاتر استانی فجر بوشهر است و از تاریخ ۲۰ آبان ماه جهت اکران عموم در شهر آب پخش به روی صحنه رفت...

اتحاد خبر- محمد شفیعی: شب پایانی نمایش "بیطال " با حضور پر شور مردم ، چهارشنبه شب ۲۳ آبان ماه در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری شهید روا شهر آب پخش برگزار شد.
به گزارش اتحاد خبر ؛ نمایش "بیطال " که راه یافته به سی امین جشنواره تئاتر استانی فجر بوشهر است و از تاریخ ۲۰ آبان ماه جهت اکران عموم در شهر آب پخش به روی صحنه رفت.

این نمایش بیانگر یک سری حوادث و اتفاقاتی است که  حدود پنجاه سال پیش در روستای "درواهی" (آب پخش کنونی) رخ داده است و دردسرهایی که برای یک خانواده بعد از "اصلاحات ارضی" صورت می گیرد و جنگ بین خان  و‌ کدخدا باعث آوارگی و‌ دربدری  این خانواده و‌ مردم  آن منطقه می شود.
کوشیار یزدانی ، بازیگر و کارگردان این نمایش با تقدیر و‌تشکر از استقبال پر شور مردم و‌مسئولین شهر در این چهار شب برگزاری نمایش اظهار داشت : نمایش " بیطال" یک کار گروهی منسجم که حاصل ۷ ماه تلاش مداوم و سخت است و شامل یک تیم ده نفره از بازیگران تئاتر و هنرمندان  شهرآب پخش است که به روی صحنه آمد تا بتواند بیانگر واقعیت ها و اتفاقاتی باشد که در گذشته نه چندان دور رخ داده است و ‌تأثیراتی که می تواند در آینده داشته باشد.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای گروه هنری خود و  بازیگران نمایش " بیطال" اضافه کرد : این نمایش در تاریخ ۲۶ آبان ماه ، در سی امین جشنواره تئاتر فجر استان بوشهر در مجتمع فرهنگی هنری نهم دی ، در پلاتوی استاد صغیری در قالب دو سانس به روی سن خواهد رفت.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین