امروز: دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 آبان 1397 - 12:01
نماینده مردم تهران در مجلس:

اتحاد خبر: یک نماینده مجلس با عنوان اینکه توجه به اعتماد مردم یکی از عوامل تاثیرگذار در توسعه کشور است، افزود: اگر فاصله زندگی مردم با مسئولان زیاد باشد، تحمل سختی ها برای مردم دشوارتر خواهد شد. به گزارش اتحاد خبر، محمود صادقی چهارشنبه شب در آیین ۲۰ سالگی یک هفته نامه در بوشهر، اظهار داشت: استان بوشهر از جهات مختلف همیشه ...

اتحاد خبر: یک نماینده مجلس با عنوان اینکه توجه به اعتماد مردم یکی از عوامل تاثیرگذار در توسعه کشور است، افزود: اگر فاصله زندگی مردم با مسئولان زیاد باشد، تحمل سختی ها برای مردم دشوارتر خواهد شد.

نتیجه تصویری برای نماینده مردم تهران در مجلس:صادقی

به گزارش اتحاد خبر، محمود صادقی چهارشنبه شب در آیین ۲۰ سالگی یک هفته نامه در بوشهر، اظهار داشت: استان بوشهر از جهات مختلف همیشه پیشگام بوده است و در زمینه مبارزه با استعمار نیز دارای سابقه تاریخی ارزشمندی است.


وی با اشاره به اینکه استان بوشهر در زمینه فرهنگی نیز تاریخ پرباری دارد، افزود: استان بوشهر جزو اولین ها در چاپ نشریات در کشور بوده است.

نماینده مردم تهران در مجلس عنوان کرد: مطبوعات به عنوان رکن چهارم دموکراسی در کشور شناخته می شوند چرا که در راستای آگاهی رسانی اخبار، اطلاعات، افکار ، اندیشه ها، نقدها، ضعف ها و کاستی ها از آن بهره گیری می شود.

صادقی تصریح کرد: در طول تاریخ تا کنون همیشه مطبوعات و رسانه ها سختی هایی دیده اند اما اهالی قلم باید در برابر این ناملایمات ایستادگی کنند چرا که این ایستادگی است که موجب تکامل خواهد شد.

وی در خصوص تشکیل فراکسیون شفاف سازی در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: همواره روش های مبارزه با فساد در جهان به دو روش است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: در کشورهای توسعه یافته مبارزه با مفاسد تشکیلات خاصی ندارد چرا که از طریق ساختار بنیادین که یکی از آن رسانه ها، احزاب و مطبوعات است  انجام می شود.

وی گفت: برخی کشور ها نیز پارلمانی مستقل و اجرایی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکیل می دهند.

صادقی با بیان اینکه کشور ما در زمینه فساد اقتصادی رتبه ۱۳۵ را در جهان دارد، گفت: ستادی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی در کشور ما تشکیل می شود که رئیس آن به جرم فساد اقتصادی دستگیر می شود.

وی با عنوان اینکه توجه به اعتماد مردم یکی از عوامل تاثیر گذار در موفقیت و توسعه کشور است، افزود: اگر فاصله زندگی مردم با مسئولان زیاد باشد، تحمل سختی ها برای مردم دشوار تر خواهد شد.

وی با بیان اینکه در خصوص اجرای هر طرح، پروژه و قرارداد جدید، رسانه ها باید آگاهی رسان جامعه باشند، گفت: صداوسیما باید به جای ساخت شعار و کلیپ های مختلف چند میزگرد از مخالفین و موافقین طرح برگزار کند و هیچ یک نیز یکدیگر را به خیانت و وابستگی متهم نکنند.

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/08/27 - 10:54
0
0
گزارشی ناقص، دست و پا شکسته، مبهم و نامفهوم و کاملا غیر حرفه ای از یک نشست سیاسی است که می توانست، اهمیت آن، بیشتر دیده شود، اما ...!
پاسخ: منبع و تنظیم خبر با خبرگزاری مهر بوده است و اتحاد خبر صرافا بازنشر داده است.
زمانی که راه و مسیر حد فاصل بین ساختمان بیمارستان شهر تا میدان سابق شهرداری (دژ برازجان/کاروانسرای مشیر) آسفالته شد، چون ظاهزا تابلو و نشان مشخصی و معلومی برای مردم نداشت، یا اگر هم داشت، در گوشه دنج و زوایای بیروح قرار داشت، چون یک سر آن به بیمارستان که محل مراجعه مکرر مردم بود منتهی میشد، به خیابان بیمارستان معروف شد و این نام جا افتاد
همچنین است مسیر بیمارستان تا منازل سازمانی (خانه های سازمانی و دولتی برای معلمان غیر بومی) که وقتی آسفالته شد، نام خیابان سازمانی را بخود گرفت، یعنی نامی که مردم بر آن نهادند.
چهار راهی در مسیر همین خیابان که مغازه ای در آن قرار داشت چون این چهار راه نام و تابلو معلومی نداشتب به نام صاحب آن مغازه که یک زن بود مشهور شد که نامی غیر فرهنگی بود.
واقع اینست که غالب شهروندان نام خیابان ها و یا پارک و فضای سبز محل خود را نمیدانند تا چه رسد به نامهای جا های دور از محله های خود، و تازه ااگر نام خیابانی را هم بدانند، همان نامی است که در زبان مردم عادی جاری است، نه نام اصلی و رسمی و واقعی آن! مثل: خیابان بیمارستان/ چمران سازمانی / طالقانی بازار/ امام فرهنگیان/ آزادی درختی/ بهارستان

یک راننده تاکسی که ادعا میکرد تمام خیابان های شهر را رفته و بلد است وقتی به او گفته شد که خیابانی که در آن نشسته و به نام آن آدرس میدهد، بهارستان است نه خیابان درختی، میگفت من تابلو ئی در این خیابان ندیده ام و تا زمانی که تابلوئی نبینم به أن حیابان درختی خواهم گفت. جالب است که حتی بعضی از حضرات هم لین خیابان را به اسم خیابان درختی میشناسند و حتی به شرکت کنندگان در آزمون رانندگی برای حاضر شدن در آنجا با همین نام أدرس میدهند. وقتی خیابان یا میدان و فضای سبزی تابلو مشخص و قابل رؤیت و در معرض دید نداشته باشند، مردم خودشان نامی با مسمی یا بی مسمی بر آن میگذارند که ممکن است اسمی غیر فرهنگی باشد

اگر نام خیابان ها تابلو مشخص و در معرض دید همگان قرار نداشته باشد مردم خودشان نامی بر آن مینهند که ممکن است نامی غیر فرهنگی باشد و وقتی این اسم جا افتاد دیگر عوض کردن آن به إسانی ممکن نیست
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین