امروز: پنجشنبه 06 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 آبان 1397 - 13:45
شهردار آب پخش در نشست با ورزشکاران مطرح کرد؛

اتحاد خبر:شهردار آب پخش گفت: ورزش آب پخش از دیرباز، یکی از قطب های استان بوشهر بوده  استعدادهای فراوانی هم دارد و باید کمیتهای متشکل از نخبگان ورزشی و مسئولان ذیربط، برای ریشه یابی مشکلات ورزش آب پخش تشکیل شود.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر؛ مهندس اعظم صمصامی شامگاه سه شنبه در ادامه جلسات هفتگی خود با اقشار مختلف، این ...

اتحاد خبر:شهردار آب پخش گفت: ورزش آب پخش از دیرباز، یکی از قطب های استان بوشهر بوده  استعدادهای فراوانی هم دارد و باید کمیتهای متشکل از نخبگان ورزشی و مسئولان ذیربط، برای ریشه یابی مشکلات ورزش آب پخش تشکیل شود.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر؛ مهندس اعظم صمصامی شامگاه سه شنبه در ادامه جلسات هفتگی خود با اقشار مختلف، این هفته میزبان ورزشکاران بود و در نشستی صمیمانه  با رئیس اداره ورزش و جوانان،مسئولین هیئت های ورزشی و جمعی از ورزشکاران آب پخش مسائل و مشکلات ورزش آب پخش را بررسی کردند.
شهردار آب پخش در این نشست با اشاره به سابقه شهر آب پخش در ورزش استان اظهار داشت: شهر آبپخش از لحاظ ورزش در سطح استان حرف های زیادی برای گفتن داشته و در رشته های مختلف ورزشی قهرمانان ارزنده ای به جامعه ورزش استان و حتی کشور معرفی کرده است.
وی خاطرنشان کرد: مثلا فوتبال آبپخش در گذشته افتخارات فراوانی داشته و در حال حاضر نیز تیمهای فوتبال این شهر در سطح شهرستان می درخشند.
صمصامی افزود:در گذشته فوتبالیست های ارزنده ای مثل حسنعلی شادکام، عبدالحسین رئیسی، ابراهیم دشتی پور در میادین فوتبال می درخشیدند و اکنون نیز رضا حسن پور قلایی، بهنام بویری و چندین فوتبالیست جوان دیگر در رقابتهای استان و شهرستان نام آبپخش را بلند آوازه کرده اند.
شهردار آب پخش بیان داشت:در والیبال نیز حرف های زیادی برای گفتن داریم، هم در آقایان و هم در بانوان؛در والیبال آقایان، مسلم موسوی و وحید عباسی زحمات زیادی می کشند و در بانوان نیز خانمها عذرا تماری که از پیشکسوتان ورزش بانوان است و خانم نادیا خلیفه مشغول فعالیت هستند.
مهندس صمصامی ابراز داشت:در ورزش کونگ فو نیز استاد حمیدرضا بنافی برای همه شناخته شده است و توانسته کونگفوکاران زیادی را تربیت و در سطح کشور بدرخشند.
وی ادامه داد؛در ورزش کیک بوکسینگ نیز آقای صادق شنانی توانسته با زحمات فراوان، تیم خوبی را آماده کند و قهرمانانی مثل فرشاد عنبری و سید محمد موسوی را در سطح آسیا و جهان مطرح نماید.

 


شهردار آب پخش افزود:در کاراته نیز جناب دکتر تنگستانی و جناب  شجاع، زحمات فراوانی کشیده اند و ورزشکاران خوبی هم داشته ایم که امیدوارم با اهتمام بیشتر شاهد موفقیت های این عزیزان باشیم.
مهندس صمصامی  خاطرنشان کرد:در تکواندو نیز آقای یحیی زارعی از قهرمانان و مربیان این رشته است که توانسته تکواندوکاران زیادی تربیت و در رده های مختلف سنی کسب افتخار نماید.
وی ابراز داشت:جناب آقای خدادادی نیز در زمینه باشگاه ورزشی برای بانوان و آقایان فعال بوده و هست و همزمان مسئول هیئت کشتی هم هست و آقایان حسین زاده، شیخی،بویری و صادقی نیز در امر مدرسه فوتبال فعال هستند و برای این عزیزان آرزوی موفقیت دارم.
شهردار آب پخش در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:متاسفانه تیمها و رشته های مختلف ورزشی از لحاظ مالی مشکلاتی داشته و حال و روز خوشی ندارند و و باید کمیته ای متشکل از نخبگان ورزشی و مسئولان ذیربط، برای ریشه یابی مشکلات ورزش آب پخش تشکیل شود.
مهندس صمصامی ورزش را از عوامل اصلی نشاط و پویایی یک جامعه دانست و افزود:باید به ورزش اهتمام ویژه شود چون، همواره عقل سالم در بدن سالم است و هر جامعه ای که در آن ورزش رواج داشته باشد، نشاط و سرزندگی بر آن حاکم خواهد بود.
شهردار آب پخش از آغاز عملیات اجرایی جاده سلامت در آینده ای نزدیک خبر داد و ابراز داشت: جاده سلامت از طرح های شاخص شهرداری برای ایجاد روحیه نشاط در شهروندان است که انشاالله در آینده ای نزدیک عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
مهندس صمصامی افزود:این جاده، سه محله شهر را به هم متصل می کند و امکانات تفریحی،ورزشی و سرگرمی نیز در کنار آن وجود دارد و امیدوارم با اجرا و بهره برداری از آن، شاهد افزایش نشاط و سرزندگی در شهر بخصوص در قشر بانوان باشیم.
وی از ایجاد زمین والیبال و اسکیت در پارک خضراء خبر داد و گفت:پارک خضراء بزرگترین پارک شهر است و متاسفانه هیچ مکان ورزشی خاصی در آن وجود ندارد و انشالله در نظر داریم یک زمین والیبال و اسکیت در آن ایجاد کنیم.

 


صمصامی خاطرنشان کرد:با توجه به پتانسیل های شهر آب پخش،امکان ورزش های ساحلی نیز فراهم است و از ورزشکارانی که علاقمند به این رشته ها هستند نیز تا آنجایی که ممکن است حمایت می کنم.
شهردار آب پخش در رابطه با تنها زمین چمن طبیعی شهر نیز ابراز داشت: مجوز حفر چاه را داریم و تلاش می کنیم در اسرع وقت،مشکل آب این زمین را برطرف کنیم و امیدوارم مسئولان ذیربط هم  اهتمام جدی نسبت به نوسازی چمن داشته باشند.
مهندس صمصامی خاطرنشان کرد: ورزش آب پخش پتانسیل های لازم برای تعالی بیشتر را دارد و قول می دهم با همکاری کمیسیون ورزش شورای شهر تا آنجایی که ممکن است از ورزش و ورزشکاران شهر حمایت کنم.
وی تصریح کرد: شهرداری آب پخش به تنهایی نمی تواند مشکل ورزش را برطرف کند و لازم است نهادهای ذیربط،ورزشکاران عزیز و آحاد جامعه برای پویایی و نشاط تلاش کنند و اهتمام جدی داشته باشند.
رئیس اداره ورزش و جوانان آب پخش نیز در ابتدای این نشست اظهار داشت:ورزش و ورزشکاران آب پخش مشکلات فراوانی بخصوص در موضوع مالی دارند.
عبدالعزیز محمدحسین پور افزود:باشگاه های ورزشی آب پخش با مشکلات مالی و عدم داشتن امکانات لازم روبرو هستند و متاسفانه مسئولان نیز در وعده های خود صادق نیستند و اهتمام جدی به ورزش شهر ندارند.
وی خاطرنشان کرد:تنها زمین چمن طبیعی آب پخش بیش از دو سال است که بلا استفاده است و علیرغم قولهای فراوان مسئولان،تاکنون وعده ای عملی نشده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان آب پخش تصریح کرد: برای اعتلای ورزش آب پخش،باید توان مالی باشگاه ها و امکانات لازم فراهم و به ورزش اهتمام جدی شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین