امروز: جمعه 03 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 آبان 1397 - 10:51

 اتحاد خبر: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به برگزاری نخستین المپیاد استعدادیابی رشته‌های ورزشی گفت: استان بوشهر با ۴۰ تیم در رده بانوان و آقایان در این رقابت‌ها حضور می‌یابد.

اتحاد خبر: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به برگزاری نخستین المپیاد استعدادیابی رشته‌های ورزشی گفت: استان بوشهر با ۴۰ تیم در رده بانوان و آقایان در این رقابت‌ها حضور می‌یابد.
40 تیم از استان بوشهر در نخستین المپیاد استعدادیابی رشته‌های ورزشی شرکت می‌کند

به گزارش تسنیم،  احمد بهروزیان‌فر عصر امروز در نشست هم اندیشی هیئتهای ورزشی استان بوشهر اظهار داشت:  نخستین المپیاد استعدادیابی رشتههای ورزشی قرار است در 78 رشته از سوی وزارت ورزش و جوانان برگزارشود که استان بوشهر با 40 تیم در رده بانوان و آقایان در این رقابتها حضور مییابد.

 

وی با بیان اینکه استان بوشهر میزبان دو رشته هندبال ساحلی و قایقرانی در این رقابتها است  افزود: ملاک ارزیابی هیئتهای ورزشی در این رقابتها برای توزیع اعتبارات کسب مدال در این مسابقات از سوی هیئتهای ورزشی است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر توجه به ورزش قهرمانی را یکی از اولویتها دانست و تصریح کرد:  در این زمینه  در مسابقات پارا آسیایی جاکارتا ورزشکاران بوشهری موفق به کسب  12 نشان رنگارنگ شدند.

 

 بهروزیان فرد خاطر نشان کرد: با توجه زیر ساختهای ورزشی استان در 12 رشته ورزشی میتوان میزبان رویدادهای بین الملی در رشته آبی و ساحلی شود.                                                                                         

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر به توزیع اعتبار2 میلیارد تومانی در سال گذشته به هیئتهای شهرستانهای استان اشاره کرد و افزود: این اعتبار در بین هیئت ورزش شهرستانی در 40 سال گذشته بی نظیر بوده و کمک شایانی به رشد این هیئت‌های ورزشی داشته است.  

 

وی همدلی و هم افزایی هیئت‌های ورزشی را برای پیشرفت ورزش استان در کشور امرضروری عنوان کرد و گفت: آنچه سبب رونق ورزش استان میادین بین الملی شده تعامل هیئت‌های ورزشی با اداره کل ورزش و جوانان است./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین