امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 آبان 1397 - 09:21
با حضور فعالان عرصه خرما؛

اتحاد خبر: نخستین جشنواره و نمایشگاه خرما و صنایع وابسته در بوشهر در آئینی با حضور مسئولان استانی و مدیران انجمن خرمای کشور آغاز به کار کرد.رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر سه‌شنبه‌شب در این آئین با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در عرصه تولید خرما اظهار داشت: از همه ظرفیت‌ها برای رونق بخشیدن به صنایع مرتبط با خرما استفاده خواهیم کرد...

اتحاد خبر: نخستین جشنواره و نمایشگاه خرما و صنایع وابسته در بوشهر در آئینی با حضور مسئولان استانی و مدیران انجمن خرمای کشور آغاز به کار کرد.

نخستین جشنواره و نمایشگاه خرما و صنایع وابسته در بوشهر برپا شد

به گزارش مهر، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر سه‌شنبه‌شب در این آئین با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در عرصه تولید خرما اظهار داشت: از همه ظرفیت‌ها برای رونق بخشیدن به صنایع مرتبط با خرما استفاده خواهیم کرد.

 

سید حسین حسینی محمدی با اشاره به نقش بسیار مهم این جشنواره در معرفی قابلیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های بسته بندی و فرآوری اضافه کرد: فعالان حوزه تولید، فرآوری و صادرات خرما در این نمایشگاه توانمندی خود را ارائه می‌کنند.

 

وی از برگزاری میز ملی خرما با حضور مسئولان کشوری خبر داد و بیان کرد: این برنامه نقش مهمی در بررسی مسائل و رفع تنگناها و مشکلات پیش رو و تصمیم‌گیری مناسب برای رونق بخشیدن به وضعیت بازار خرما خواهد داشت.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه گسترش صادرات محصول خرمای استان به صورت ویژه دنبال می‌شود، افزود: از موفقیت‌های عرصه خرمای استان می‌توان به دریافت گواهی‌نامه ثبت نشان ملی جغرافیایی خرمای شهرستان دشتستان و تنگستان اشاره کرد.

 

وی با اشاره به اینکه این نشان‌ها بیانگر کیفیت مرغوب خرمای استان بوشهر است، تصریح کرد: علامت GI-۶۱ ویژه خرمای کبکاب دشتستان و تنگستان و GI-۶۲ مربوط به خرمای زاهدی طلایی دشتستان است.

 

این نمایشگاه از ۲۲ تا ۲۴ آبان‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی بوشهر میزبان علاقمندان خواهد بود./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین