امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 آبان 1397 - 09:33
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان؛

اتحاد خبر: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با اشاره به ساخت یک‌هزار واحد مسکن روستایی برای نیازمندان گفت: بخشی از زکات جمع آوری شده در راستای ساخت مسکن به نیازمندان پرداخت می‌شود. احمد لطفی شامگاه یک‌شنبه در نشست شورای زکات با بیان اینکه یکی از راه‌های مشارکت مردم در حل مشکلات نیازمندان پرداخت زکات است، اظهار داشت: مردم...

اتحاد خبر: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با اشاره به ساخت یک‌هزار واحد مسکن روستایی برای نیازمندان گفت: بخشی از زکات جمع آوری شده در راستای ساخت مسکن به نیازمندان پرداخت می‌شود.
بوشهر| 1000 واحد مسکونی ویژه نیازمندان روستایی ساخته شد

به گزارش تسنیم، احمد لطفی شامگاه یک‌شنبه در نشست شورای زکات با بیان اینکه یکی از راه‌های مشارکت مردم در حل مشکلات نیازمندان پرداخت زکات است، اظهار داشت: مردم نیکوکار و نوع دوست استان بوشهر در پرداخت زکات و کمک به نیازمندان در کشور پیشتاز هستند.

 

لطفی با اشاره به وصول زکات در استان افزود: با مشارکت مردم نیکوکار و کشاورزان استان، از ابتدای امسال تاکنون 42 میلیارد ریال زکات در استان جذب شده است که نسبت به مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

 

وی با بیان اینکه زکات‌های وصولی در حل مشکلات مستمندان و مددجویان هزینه می‌شود افزود: از کل زکات جذب شده بالغ بر 99 درصد در کمک به نیازمندان در سرفصل‌های مسکن، جهیزیه، درمان، فرهنگی، تحصیل، آموزش و معیشت نیازمندان و مابقی در پروژه‌های عام المنفعه مناطق محروم هزینه شده است.

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: عمده ظرفیت زکات در استان بوشهر خرما وگندم است که در چند سال اخیر به سبب کاهش بارندگی، تولید محصولات کشاورزی کمتر شده است، اما در سال زراعی جدید پیش بینی می‌شود با افزایش بارندگی‌ها زکات بیشتری جذب شود.

 

لطفی بیان کرد: در راستای جذب زکات واجب تاکنون بالغ بر 30 هزار کیلوگرم خرما از باغداران دریافت شد که با توجه به اینکه، این محصول بخشی از سبد غذایی خانواده‌ها می‌باشد، در بین نیازمندان توزیع شده است.

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به ساخت بیش از یک‌هزار واحد مسکن روستایی برای نیازمندان گفت: بخشی از زکات جمع آوری شده در جهت ساخت مسکن به نیازمندان پرداخت می‌شود./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین