امروز: سه شنبه 03 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 آبان 1397 - 09:26
استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای توسعه اشتغال در استان، گفت: طرح‌های کشتی‌سازی و گردشگری دریایی در استان بوشهر توسعه یابد.

اتحاد خبر: استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای توسعه اشتغال در استان، گفت: طرح‌های کشتی‌سازی و گردشگری دریایی در استان بوشهر توسعه یابد.

طرح‌های کشتی‌سازی و گردشگری دریایی در استان بوشهر حمایت شوند

به گزارش مهر، عبدالکریم گراوند عصر یکشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر اظهار داشت: همه نهادها وظیفه دارند که در راستای توسعه اشتغال و بهبود وضعیت تولید در استان همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

 

وی خواستار نقش‌آفرینی بهتر و بیشتر بانک‌ها در چرخه اقتصادی جامعه شد و اضافه کرد: تسریع در پرداخت اعتبارات مربوط به تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی و عشایری باید مورد توجه قرار گیرد.

 

استاندار بوشهر با تاکید بر برگزاری نشست‌های تخصصی برای عبور از مشکلات طرح کارورزی و مشوق‌های بیمه‌ای طرح‌های اشتغال‌ تصریح کرد: شرکت‌های دانش بنیان نقش مهمی در ایجاد اشتغال و کارآفرینی دارند که باید مورد توجه باشند.

 

وی خواستار استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان استان شد و ادامه داد: استان بوشهر دارای بیشترین مرز دریایی با خلیج فارس است و باید زمینه توسعه صنایع کشتی‌سازی در استان فراهم شود و فعالیت‌های این حوزه تقویت شود.

 

گراوند از توسعه فعالیت‌های کشتیرانی در حوزه حمل و نقل بار و مسافر در مسیر استان بوشهر به کشورهای حوزه خلیج فارس به ویژه کشور قطر خبر داد و افزود: طرح‌های اقتصادی و کسب و کار مرتبط با دریا در استان بوشهر تقویت شود.

 

وی با تاکید بر گردشگری دریایی، اسکله‌سازی و خدمات بندری در سطح استان بیان کرد: هیچ دستگاهی حق مانع‌تراشی سر راه کسب و کارها و فعالیت‌های اقتصادی را ندارد.

 

استاندار بوشهر از توسعه زیرساخت‌های اقامتی و گردشگری در استان از جمله هتل پنج ستاره خبر داد و افزود: باید با رفع موانع پیش روی طرح‌های اقتصادی و پروژه‌های عمرانی زمینه توسعه اشتغال فراهم شود./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین