امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 آبان 1397 - 09:11
اتحاد خبر: بانوی پیر در هفته دوازدهم رقابت‌های سری آ در سن سیرو بر روسونری غلبه کرد.
اتحاد خبر: بانوی پیر در هفته دوازدهم رقابت‌های سری آ در سن سیرو بر روسونری غلبه کرد.

به گزارش ورزش سه؛ یوونتوس موفق شد در دیداری جنجالی 0-2 میلان را در سن سیرو مغلوب کند.

 

 یوونتوس در همان دقایق ابتدایی توسط ماریو مانژوکیچ به گل رسید و در نیمه اول ایگواین یک پنالتی از دست داد تا در نهایت بیانکونری با گل دقیقه 80 رونالدو، 0-2 به پیروزی رسیده و صدرنشینی خود را تثبیت کند.

 

تیر خلاص رونالدو به قلب میلان در سن‌سیرو

تیر خلاص رونالدو به قلب میلان در سن‌سیرو

یوونتوس برای زدن گل اول خیلی صبور نبود و در دقیقه 8 به گل رسید. روی ارسال ساندرو، ماریو مانژوکیچ با یک پرواز دیدنی موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.

 

دقایقی بعد ماریو مانژوکیچ در موقعیتی مشابه فرصت خوبی برای زدن گل دوم هم داشت اما این بار رومانیولی دروازه میلان را نجات داد. در دقیقه 24 یک بار دیگر یوونتوس می توانست به گل دوم برسد اما این بار ضربه سر ماریو مانژوکیچ توسط دوناروما مهار شد.

 

در ادامه میلان تلاش زیادی برای جبران گل دریافتی داشت و در دقیقه 37 صاحب یک ضربه پنالتی شد. ایگواین در محوطه پا به توپ شد اما ضربه او به دست بن عطیه برخورد کرد که داور بعد از بازبینی صحنه یک پنالتی به سود روسونری اعلام کرد.

تیر خلاص رونالدو به قلب میلان در سن‌سیرو

تیر خلاص رونالدو به قلب میلان در سن‌سیرو

گونسالو ایگواین پشت توپ قرار گرفت اما ضربه او بعد هم به دست شزنی و هم دیرک دروازه برخورد کرد تا بهترین فرصت میلان برای زدن گل تساوی از دست برود تا در نهایت نیمه نخست با برتری 0-1 میلان به اتمام برسد.

 

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و اولین فرصت در دقیقه 55 نصیب یوونتوس شد اما ابتدا ضربه رونالدو به مدافعان میلان برخورد کرد و در ریباند دیرک دروازه مانع باز شدن دروازه دوناروما با شوت دیبالا شد.

 

در دقیقه 66 رونالدو با یک نفوذ دیدنی می توانست گل دوم یوونتوس را به ثمر برساند اما ضربه زمینی او توسط دوناروما مهار شد. در دقیقه 74 ریکارو رودریگز با یک ضربه محکم دروازه یوونتوس را تهدید کرد اما شوت او از بالای دروازه شزنی به بیرون رفت.

 

یوونتوس در دقیقه 80 به گل دوم هم رسید. شوت کانسلو از سمت راست توسط دوناروما مهار شد و در ریباند رونالدو موفق شد با یک ضربه محکم به طاق دروازه گل دوم را نیز به ثمر برساند.

 

در دقیقه 84 گونسالو ایگواین ابتدا روی بن عطیه خطا کرده و اخطار گرفت و در ادامه به دلیل اعتراض به داور با کارت دوم هم مواجه شده و اخراج شد. در ادامه جریان بازی آرام شده و نهایتا یوونتوس 0-2 در خانه میلان به پیروزی رسید./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین