امروز: دوشنبه 05 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 آبان 1397 - 14:24
در سالروز شهادت ثامن‌الحجج حضرت امام رضا(ع)؛

اتحاد خبر: در سالروز شهادت ثامن‌الحجج حضرت امام رضا(ع) مردم شهرستان دشتستان برای نشان دادن عشق و ارادت خود به ائمه اطهار (ع) در همایش بزرگ پیاده‌روی ولایت شرکت کردند. به گزارش «اتحاد خبر»؛ همایش پیاده‌روی ولایت امسال هفتمین سال خود در دشتستان را پشت سر گذاشته است و هر سال مردم این دیار برای حضور در این همایش پرشورتر ...

اتحاد خبر: در سالروز شهادت ثامن‌الحجج حضرت امام رضا(ع) مردم دشتستان برای نشان دادن عشق و ارادت خود به ائمه اطهار(ع) در همایش بزرگ پیاده‌روی ولایت شرکت کردند.

 

به گزارش «اتحاد خبر»؛ همایش پیاده‌روی ولایت امسال هفتمین سال خود در دشتستان را پشت سر گذاشته و هر سال مردم این دیار برای حضور در این همایش پرشورتر شرکت می‌کنند.

 

گفتنی است، این پیاده‌روی صبح روز 29 صفر از شهر برازجان آغاز گردیده و با طی مسافت 15 کیلومتری در محل امام‌زاده شاهزاده ابراهیم(ع) برادر امام رضا(ع) خاتمه یافت.
تصاویر اختصاصی «اتحاد خبر» از پیاده روی ولایت در برازجان (1)

تصاویر اختصاصی «اتحاد خبر» از پیاده روی ولایت در برازجان (2)کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
پیاده روی ولایت یا ماراتن موتورسیکلت ها و موتور سواران

به امیذ یک پیاده روی آرام و بدور از مزاحمت موتورسیکلت ها و ماشین های مزاحم و پر دود و پر سر و صدا ، از خانه خارج شدم .
گفته بودند:
«.... از ساعت ۲ بامداد پنج شنبه، به جز خودروهای امنیتی و امدادی هیچ خودروی شخصی اجازه تردد از محله والفجر برازجان تا روستای نی نیزک و را نخواهد داشت و صرفا وسائط نقلیه عمومی در این مسیر رفت و آمد خواهند کرد. » ؛
و اینکه :
« ۳۰ دستگاه اتوبوس، ۷۰ دستگاه مینی بوس و ۱۰۰ دستگاه تاکسی، از بامداد روز پنج شنبه فعالیت انتقال زائرین از میدان کشاورز تا جلو تحقیقات کشاورزی را انجام خواهند داد. »
از همان ابتدای شروع به پیاده روی خودم از میدان کشاورز و پل والفجر و مواچه شدن با هجوم نسبتا انبوه موتور سیکلت ها در دو طرف جاده به سوی ننیزک و سر و صدای گوشخراش و آزار دهنده آنها در کنار و میان جمعیت پیاده، و دود و گاز پر حجم و خفه کننده شان که هوا را پر و بسیار ناسالم کرده و نفس کشیدن را مشکل، و با مشاهد بی نظمی، از نیمه راه برگشتم که با تاکسی بروم، اما تاکسی حدود صد متر جلوتر همه را ( و پیر زن و دختر جوان مسافر ) به بهانه اینکه اجازه ندارد پیش تر برود، پیاده ساخت و من بدلیل آلودگی شدید صوتی و هوا در برابر چشم ، و احتمال خطر برخورد و تصادم و أسیب دیدن در مسیر پیاده روی از جانب آنها (همانطور که سال قبل شاهد یک مورد از این نوع بودم ) و دیدن راکب موتوری که یکدستی رانندگی میکرد و با دست دیگر دوچرخه ای را که بر ترک حمل میکرد از پشت با دست دیگر گرفته بود ، احساس نا امنی و اضطراب و استرس کردم و احساس خفگی ناشی از آلوده شدن هوا از دود ، منصرف شدم و به خانه بر گشتم! ( البته بر خورد نا خوشایند و دور از انتظار انتقاد ناپذیران هم مزید بر علت شد! )
1397/08/17 - 17:35
2
1
متاسفانه اصلا عکسهای خوبی نذاشتید... و فقط از جاهایی که حضور مردم کم بوده عکس گرفته شده... نمیدونم چرا.....
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین