امروز: سه شنبه 29 مرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 15 آبان 1397 - 11:04
سرمربی شاهین شهرداری در گفتگوی خبری پس از بازی با اروند خرمشهر مطرح کرد:
اتحاد خبر: محمود فکری در گفتگو با خبرنگاران گفت: از همان ابتدای بازی با فشار بر روی خط دفاعی حریف اجازه بازیسازی از خط دفاع را به آن ها ندادیم و برنامه تیم اروند را از همانجا خنثی کردیم.
اتحاد خبر-محمد شفیعی: محمود فکری در گفتگو با خبرنگاران گفت: از همان ابتدای بازی با فشار بر روی خط دفاعی حریف اجازه بازیسازی از خط دفاع را به آن ها ندادیم و برنامه تیم اروند را از همانجا خنثی کردیم.


به گزارش اتحاد خبر ؛ محمود فکری  پس از پیروزی تیمش برابر اروند خرمشهر اظهار داشت : با توجه به تعداد بازیهای کمتر رقیبان بالای جدول به سه امتیاز این بازی نیاز مبرم داشتیم و بازی را با برنامه آغاز کردیم و با توجه به شناختی که از حریف داشتیم ، از نقاط ضعف تیم اروند به خوبی استفاده کردیم.
فکری در ادمه افزود : از همان ابتدای بازی با فشار بر روی خط دفاعی حریف اجازه بازیسازی از خط دفاع را به آن ها ندادیم و برنامه تیم اروند را از همانجا خنثی کردیم و سپس با سرعت دادن به بازی و ایجاد موقعیت به دو‌گل خود در نیمه اول رسیدیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهردر ادامه گفتگوی خود تصریح کرد : در بین دو‌نیمه به بازیکنان تأکید شد که با جدیت و انگیزه بیشتری به میدان بروند و خوشبختانه خیلی زود به گل سوم هم رسیدیم و در حاشیه امنیت قرار گرفتیم و در فاز دفاعی نیز تمامی بازیکنان خوب و‌‌منطقی عمل کردند تا به ۳ امتیاز ارزشمند این بازی دست پیدا کنیم./د


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین