امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 13 آبان 1397 - 12:43
مدیر آموزش و پرورش دشتستان در مراسم گرامیداشت سیزده آبان:

اتحاد خبر: مدیر آموزش و پرورش دشتستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز گفت: امروز روزی است که دانش آموزان عزیز و سبزقامتان تاریخ 40 ساله انقلاب ما، دست به حماسه ای زدند که به تعبیر امام انقلاب دوم نامیده شد. به گزارش اتحاد خبر، سید حسن لواسانی فرد اظهار داشت: امروز به خصوص در منطقه خاورمیانه همه ی ملت ها به احترام ملت ایران ...

اتحاد خبر-زهره عرب: مراسم گرامیداشت سیزدهم آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز صبح یکشنبه 13 آبان ماه در حسینیه اعظم برازجان برگزار گردید.

به گزارش «اتحاد خبر»، مدیر آموزش و پرورش دشتستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز گفت: امروز روزی است که دانش آموزان عزیز و سبزقامتان تاریخ 40 ساله انقلاب ما، دست به حماسه ای زدند که به تعبیر امام انقلاب دوم نامیده شد.

سید حسن لواسانی فرد اظهار داشت: امروز به خصوص در منطقه خاورمیانه همه ی ملت ها به احترام ملت ایران به پا می خیزند و هیچگاه ملت ایران در مقابل استکبار به سربلندی امروز نبوده است.

وی افزود: به وجود مرزداران، دانش آموزان و انقلابیون کشورمان افتخار می کنیم و در سنگر علم و دانش نیز به جهانیان درسی خواهیم داد تا چون همیشه در تاریخ ماندگار شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان عنوان کرد: از دانش آموزان و فرهنگیان و حاضرین در این مراسم به سبب انسجام و حضور پرشور ایشان تشکر می کنم.

 

سرهنگ غلام پور: مشکلات اقتصادی و تحریم ها خود باعث پیروزی و پیشرفت ما بوده است

 

فرمانده سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان اذعان داشت: مراسمی که امروز برگزار شده و جمعیت کثیری که در راهپیمایی حاضر شدند، همه آحاد ملتی که حضور یافتند پیامی دارند و آن پیام این است که امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، شعار ملت ما نیز هیهات من الذله می باشد.

 

سرهنگ غلام پور با توضیح اینکه چرا ما مرگ بر آمریکا می گوییم، تاکید کرد: مرگ بر امریکا به خاطر کودتای 28 مرداد 1332 است، به خاطر حمایت امریکا از حکومت منحوس پهلوی و شهادت عزیزان ما، به خاطر حمایت امریکا از راه اندازی جنگ هشت ساله ی ما و عراق که بیش از دویست هزار شهید از ما گرفت، به خاطر تاسیس داعش، به دلیل حمله امریکایی ها به طبس، به خاطر راه اندازی غائله کردستان که پس از چهل سال ما در کردستان شهید می دهیم. به دلیل نادیده گرفتن قوانین دنیا از جمله برجام، به دلیل 17 هزار شهید این مملکت، شهادت کودکان یمن، مردم عراق و سوریه و بحرین، تحریم های ظالمانه ای که امریکا چهل سال بر این مردم روا داشت، اما این را بگویم که در همه ی این جنگ ها ما پیروز این میدان بوده ایم.

وی خاطرنشان کرد: مردم همواره با نظام انقلاب اسلامی همراه بوده اند. سیزده ابان اینگونه است که همه با هم آمده اند و مشکلات اقتصادی و تحریم های ما خود باعث پیروزی و پیشرفت ما بوده است.

فرمانده سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان گفت: اعتماد به امریکا و همراهی با امریکا ممکن نیست چون اینان ثابت کرده اند که قابل اعتماد نیستند و به یاری خدا ما از این گذرگاه سخت اقتصادی نیز عبور خواهیم کرد.

سرهنگ غلام پور تصریح کرد: لانه جاسوسی امریکا در سیزده ابان 58 تسخیر شد و این پیامی دارد، در لانه جاسوسی توطئه بر علیه نظام و همکاری بنی صدر با امریکا بود، و لانه جاسوسی منشا توطئه بود.

وی ضمن تشکر از تمام کسانی که همراهی نمودند تا این مراسم هر چه باشکوه تر برگزار گردد، ادامه داد: امریکا بداند تا این ملت اینگونه است و تا این مردم هستند هیچ غلطی نمی تواند بکند. امروز مردم قوی تر و منسجم تر همراه انقلاب هستند و تحریم ها مربوط به دیروز یا امروز نیست بلکه چهل سال با آن دست به گریبان هسنیم. انقلاب ما امروز مستحکم تر و مقتدرتر از هر روز دیگری است و امریکا ضعیف تر از همیشه است.

گفتنی است، این مراسم با اجرای سرود و دکلمه توسط دانش آموزان، قرائت قطعنامه یوم الله سیزده ابان توسط نوجوان بسیجی و غریو شعارها و تکبیر دانش آموزان حاضر در صحن حسینیه همراه بود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/08/13 - 16:13
1
0
درود بر مدیر فهیم و بابصیرت آموزش و پرورش دشتستان جناب آقای سید حسن لواسانی عزیز
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین