امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 آبان 1397 - 09:24
اتحاد خبر: معاون استاندار تهران محدودیت های ترافیکی راهپیمایی جاماندگان اربعین در جنوب تهران را اعلام کرد.
اتحاد خبر: معاون استاندار تهران محدودیت های ترافیکی راهپیمایی جاماندگان اربعین در جنوب تهران را اعلام کرد.

خبرگزاری مهر؛ هدایت الله جمالی محدودیت های ترافیکی راهپیمایی بزرگ جاماندگان اربعین را اعلام کرد و اظهار داشت: در میدان سلمان فارسی ورودی خیابان شهید قمی، ضلع شرق حرم، ورودی و خروجی بلوار جانبازان، ضلع جنوب حرم، میدان شهید قشقائی ابتدای خیابان شهید قمی، خیابان شهید فدائی تقاطع خیابان شهید حیدرلو و خیابان هلال احمر تقاطع خیابان سلمان فارسی در ابتدای ضلع جنوب حرم اجرا می شود.

 

وی افزود: تردد خودروها در این مسیرها از بامداد روز اربعین حسینی تا بعد از ظهر همان روز ممنوع است و می بایست تردد از مسیرهای دیگری صورت پذیرد.

 

معاون استاندار تهران گفت: در روز اربعین حسینی و طبق هماهنگی های به عمل آمده سرویس بهداشتی تمامی ادارات، مدارس، حسینیه ها و مساجد در طول مسیر به روی زائران حسینی باز است و خدمات بهداشتی به این عزیزان ارائه خواهد شد.

 

وی گفت: سال گذشته بیش از یک میلیون نفر در این مراسم شرکت کردند و پیش بینی می شود، سال جاری این تعداد به مراتب بیش از گذشته شود.

 

بر اساس این گزارش، راهپیمایی جاماندگان اربعین از ۷ صبح روز اربعین حسینی در جنوب تهران برگزار می شود و شرکت کنندگان پس از پیاده روی در یک مسیر ۱۷ کیلومتری در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی( ع) تجمع کرده و به عزاداری می پردازند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین