امروز: پنجشنبه 01 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 مهر 1397 - 11:05

اتحاد خبر: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: این استان در 12 رشته ورزشی از ظرفیت لازم برای میزبانی رقابت های بین المللی برخوردار است.

اتحاد خبر: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: این استان در 12 رشته ورزشی از ظرفیت لازم برای میزبانی رقابت های بین المللی برخوردار است.

 

به گزارش ایرنا؛ احمد بهروزیان فرد روز دوشنبه افزود: فوتبال ،هندبال و والیبال ساحلی و قایقرانی از جمله رشته هایی است امکان برگزاری رقابت های بین المللی آنها در بوشهر وجود دارد.


وی اظهارداشت: کبدی، کشتی، تنیس، بوکس ساحلی، بدمینتون، فوتو و الیف ورزش های رزمی از دیگر رشته هایی است که استان بوشهر ظرفیت میزبانی رقابت های بین المللی آنها را دارد.


این مقام مسوول تصریح کرد:این آمادگی میزبانی به منزله تامین منابع مالی کافی برای برگزاری رقابت های بین المللی نیست و در صورت برگزاری فدارسیون ها نیز باید به استان کمک لازم را داشته باشد.


مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهرگفت: تا چند سال گذشته استان بوشهر توانایی میزبانی حتی یک رقابت بین المللی نداشت ولی با توسعه زیرساخت ها در بخش های سخت و نرم افزاری اکنون این امکان فراهم شده است.


بهروزیان فر یادآورشد: استان بوشهر تاکنون 2 دوره رقابت های بین المللی فوتبال ساحلی را میزبانی کرده که این رقابت ها بصورت بسیار باشکوه و با استقبالی پرشور از سوی ورزش دوستان بوشهری همراه شد.


وی ادامه داد: استان بوشهر اکنون در تمامی شهرستان های خود امکانات خوابگاهی مطلوب برای ورزشکاران دارد.


بهروزیان فرد گفت: در نیمه نخست امسال نیز 2 خوابگاه مجهز ورزشی در شهرستان های دشتستان و گناوه به بهره برداری رسید.


وی ادامه داد: به فراخور توسعه زیرساخت های ورزش استان بوشهر چشم انداز ورزشکاران استان نیز عمیق تر شده و در عمده مسابقات جهانی و آسیایی با هدف کسب مدال به میدان می روند.


بهروزیان فرد یادآورشد: آخرین موفقیت بوشهری ها در رقابت های بین المللی پارا آسیایی اندونزی رقم خورد که 12مدال رنگارنگ کسب کردند.


وی گفت: در این رقابت ها استان بوشهر به تناسب جمعیتی در جمع پنج استان برتر کشور از حیث داشتن ورزشکار در مسابقات شناخته شد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین