امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 مهر 1397 - 11:38

اتحاد خبر: وزش تندباد و بارش باران همراه بارعدوبرق و گردوخاک از دیشب در برخی نقاط استان بوشهر آغاز شده است.دیشب برخی مناطق شهرستان دشتستان از جمله شبانکاره و سعدآباد شاهد وزش تندباد گردوخاک بودند و روستا‌های مسیر بوشهر- برازجان باران هم داشتند. صبح امروز هم گناوه‌ای‌ها باران خوبی داشتند به طوری که باعث آبگرفتگی خیابان‌ها شد....

آغاز فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر اتحاد خبر: وزش تندباد و بارش باران همراه بارعدوبرق و گردوخاک از دیشب در برخی نقاط استان بوشهر آغاز شده است.

 

به گزارش «خلیج فارس»؛ دیشب برخی مناطق شهرستان دشتستان از جمله شبانکاره و سعدآباد شاهد وزش تندباد گردوخاک بودند و روستا‌های مسیر بوشهر- برازجان باران هم داشتند.

 

صبح امروز هم گناوه‌ای‌ها باران خوبی داشتند به طوری که باعث آبگرفتگی خیابان‌ها شد.

 

اکنون هم در شهر بوشهر و برخی دیگر از نقاط این استان باد شدید همراه با رعدو برق در حال وزیدن است و بارش باران هم دقایقی پیش (۸:۳۰) آغاز شده است.

 

بنا بر اعلام روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان بوشهر، به علت شرایط نامساعد جوی خارگ، پرواز شماره ۲۵۰۴ هواپیمایی کارون (فوکر ۱۰۰) مسیر تهران-خارگ، ساعت ۷:۴۰ در فرودگاه بین المللی بوشهر به زمین نشست.

 

همچنین به همین علت پرواز شماره ۳۹۱۵ هواپیمایی آسمان مسیر بوشهر-تهران که باید ساعت ۸:۱۰ از بوشهر انجام می‌شد تا اطلاع ثانوی تاخیر دارد.

 

مدیر گروه پیش بین هواشناسی استان بوشهر گفت: باران، رعدوبرق، گردوخاک و تندبادی که دیشب در نقاط مختلف استان رخ داد به علت فعالیت توده‌های همرفتی یا محلی بوده است، اما از صبح امروز شاهد فعالیت نخستین سامانه بارشی در استان هستیم.

 

زهرا راستگو افزود: امروز صبح علاوه بر گناوه، دیلم و خارگ نیز بارش باران و رعدوبرق داشته‌اند.

 

او بیان کرد: امروز بیشتر نقاط استان از این سامانه بارشی بهره‌مند خواهند شد، اما عمده فعالیت این سامانه در نوار ساحلی و روی دریا خواهد بود.

 

 

 

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین