امروز: شنبه 03 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 مهر 1397 - 09:32

اتحاد خبر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر گفت: 600 دستگاه اتوبوس زائران اربعین حسینی را از بوشهر و سایر شهرهای این استان تا مرز شلمچه جابه جا می کنند.

اتحاد خبر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر گفت: 600 دستگاه اتوبوس زائران اربعین حسینی را از بوشهر و سایر شهرهای این استان تا مرز شلمچه جابه جا می کنند.

به گزارش ایرنا؛ حمید رضا علم روز دوشنبه افزود: همچنین همین شمار اتوبوس ودر صورت نیاز تعداد بیشتری کار بازگشت زائران از مرز شلمچه را انجام می دهند.


وی اظهار داشت: تجربه سال های گذشته حاکی از اعزام تدریجی زائران اربعین به کشور عرق برای شرکت در پیاده روی و بازگشت همزمان آنها به مرزهای میهمن اسلامی است به همین منظور امسال نیز این آمادگی وجود دارد در روز نخست بازگشت زائران ناوگان مورد نیاز آنان تامین شود.


علم اضافه کرد: سال گذشته 22هزارو 166 زائر با 565 دستگاه ناوگان عمومی به مرز شلمچه اعزام و تعداد 35هزار و 951 زائر با 861دستگاه اتوبوس را از مرز شلمچه به شهرهای خود بازگرداندند.


وی بیان کرد: برای هماهنگی بیشتر با مسئولان پایانه مرزی شلمچه و سهولت در جابه جایی زائران اربعین از اول آبان نیز نمایندگی بخش راهداری و حمل و نقل استان در آن پایانه مستقر می شود تا کار انتقال زائران و برگشت آنها با برنامه ریزی دقیق تری انجام شود.


علم یادآور شد: همچنین 20 اکیپ ثابت و سیار راهداری در طول مسیر زائران اربعین بویژه در مناطق شمالی استان استقرار یافته تا در صورت نیاز به ناوگان بخش حمل و نقل و زائران اربعین خدمت رسانی کنند.


وی اضافه کرد: 50 دستگاه ماشین سبک و سنگین راهداری از جمله تعدادی تانکر حامل آب آشامیدنی هم در راهدار خانه ها و امتداد محورهای منتهی به استان خوزستان مستقر می شوند تا درصورت نیاز آب مصرف زائران را در دسترس آنها قرار دهند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین