امروز: سه شنبه 22 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 مهر 1397 - 09:26
مدیرکل گمرک استان بوشهر:

اتحاد خبر: مدیرکل گمرک استان بوشهر با اشاره به افزایش ۵ درصدی صادرات کالا از این استان گفت: در نیمه نخست امسال ۱۵ میلیون تن کالا به ارزش ۷.۵ میلیارد دلار از گمرکات استان بوشهر صادر شد. منصور بازیار با اشاره به اینکه گمرکات استان بوشهر برای ارائه خدمات به بازرگانان و فعالان اقتصادی شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند اظهار داشت: در هر نقطه‌ای از استان که بازرگانان تمایل....

اتحاد خبر: مدیرکل گمرک استان بوشهر با اشاره به افزایش ۵ درصدی صادرات کالا از این استان گفت: در نیمه نخست امسال ۱۵ میلیون تن کالا به ارزش ۷.۵ میلیارد دلار از گمرکات استان بوشهر صادر شد.
15 میلیون تن کالا از گمرکات استان بوشهر صادر شد

به گزارش تسنیم؛ منصور بازیار با اشاره به اینکه گمرکات استان بوشهر برای ارائه خدمات به بازرگانان و فعالان اقتصادی شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند اظهار داشت: در هر نقطه‌ای از استان که بازرگانان تمایل به فعالیت صادراتی داشته باشند کارشناسان  ارائه خدمت می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه صادرات و واردات کالا با مکانیزه شدن فعالیت‌های گمرکی تسریع یافته است افزود: سامانه جامع امور گمرکی در گمرکات استان بوشهر مستقرو تمام خدمات تسریع شده است.

 

مدیرکل گمرک استان بوشهر از تجهیز گمرکات استان به سامانه جامع خبرداد و بیان کرد: برای تسریع خدمات به بازرگانان و جلوگیری از تخلفات و قاچاق کالا، گمرکات استان بوشهر به سامانه جامع گمرکی مجهز شده است.

 

وی از صادرات 7.5 میلیارد دلاری محصولات مختلف از گمرکات استان خبر داد و بیان کرد: در  نیمه نخست امسال  15 میلیون تن کالا به ارزش 7.5 میلیارد دلار از گمرکات استان بوشهر صادر شده است.

 

بازیار میعانات گازی، محصولات پتروشیمی، مواد معدنی، سیمان و محصولات کشاورزی را از جمله اقلام صادراتی دانست و تصریح کرد:  از این میزان کالا 270 تن آن محصولات صنایع دستی است که ارزش 700 میلیون دلاری دارد.

 

وی با اشاره به افزایش 5 درصدی صادرات کالا و محصولات از گمرکات استان بوشهر افزود: صادرات کالا در نیمه نخست امسال بدون احتساب میعانات گازی و محصولات پتروشیمی 5 درصد و با احتساب این محصولات 34 درصدی نسبت به شش ماه نخست سال قبل افزایش دارد./د



کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین