امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 مهر 1397 - 10:41
اتحاد خبر: طبق گفته مسوولان فرودگاه حضرت امام(ره) پروازهای اربعین از اول آبان‌ماه شروع و تا ۱۸ آبان ادامه خواهد داشت.
اتحاد خبر: طبق گفته مسوولان فرودگاه حضرت امام(ره) پروازهای اربعین از اول آبان‌ماه شروع و تا ۱۸ آبان ادامه خواهد داشت.

ایلنا نوشت؛ شهرام آدم‌نژاد با بیان اینکه ترمینال "سلام" پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی دارد، گفت: تمام خدمات در ترمینال سلام CIP خواهد بود و تلاش می‌کنیم گیت گذرنامه حذف شود.

 

وی ادامه داد: موضوع آموزش نیروهای خدمات و پرسنل فرودگاه در راستای ارایه خدمات مسافران بسیار اهمیت دارد و در تلاش هستیم تمام نیروهای ترمینال سلام خدمات مورد نیاز را با کیفیت‌های بالا به مسافران ارایه دهند و موضوع آموزش برای ما بسیار مهم است.

 

آدم نژاد تاکید کرد: بدون افزایش نرخ تعرفه‌ها و بدون هزینه خدمات CIP به مسافران ارائه خواهیم کرد.

 

علی رستمی معاون امور فرودگاهی شرکت‌شهر فرودگاهی امام(ره) با اشاره به شروع پروازهای اربعین گفت: پروازهای اربعین از اول آبان‌ماه و تا ۱۸ ادامه خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه پروازهای اربعین با ۷ آنلاین انجام می‌شود، گفت: ۶ آنلاین داخلی و ۱ آنلاین عراقی پروازهای اربعین را انجام می‌دهند.

 

این مقام مسوول در فرودگاه امام(ره) ادامه داد: پیش‌بینی جابجایی ۵۰ هزار زائر اربعین حسینی از فرودگاه امام‌(ره) را در این ایام داریم و امیدواریم پروازهای اربعین هم مانند پروازهای حج بدون مشکل برقرار شود.

 

وی همچنین با اشاره به میزان کاهش پروازهای خارجی با توجه به افزایش نرخ ارز گفت: سر جمع پرواز از فروردین تا امروز ۱۰ درصد کاهش پیدا کرده که عدد قابل توجهی نیست./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین