امروز: شنبه 03 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 مهر 1397 - 08:55
طی روزهای آینده؛

اتحاد خبر: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی روزهای آینده ناپایداری‌های جوی در استان بوشهر افزایش می‌یابد.پیام مساعدی اظهار داشت: بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی جوی بیانگر تداوم ناپایداری‌های همرفتی و محلی در سطح استان بوشهر است. وی اضافه کرد: از عصر روز یکشنبه تا اواخر روز دوشنبه با نفوذ یک سامانه بارشی از سمت شمال غرب...

اتحاد خبر: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی روزهای آینده ناپایداری‌های جوی در استان بوشهر افزایش می‌یابد.

ناپایداری‌های جوی در استان بوشهر افزایش می‌یابد

به گزارش مهر؛ پیام مساعدی اظهار داشت: بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی جوی بیانگر تداوم ناپایداری‌های همرفتی و محلی در سطح استان بوشهر است.

 

وی اضافه کرد: از عصر روز یکشنبه تا اواخر روز دوشنبه با نفوذ یک سامانه بارشی از سمت شمال غرب خلیج فارس، آسمان در برخی مناطق استان ابری همراه با رگبار پراکنده باران، رعد و برق، وزش تندباد لحظه‌ای خواهد بود و احتمال ریزش تگرگ وجود دارد.

 

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: همچنین با توجه به وزش باد غالبا شرقی بر روی دریا بویژه نیمه شمالی خلیج فارس، پیش بینی می شود طی این مدت ارتفاع موج دریا در برخی ساعات افزایش و خلیج فارس تا حدودی مواج و متلاطم شود.

 

وی ادامه داد: برای ساعات آینده آسمان استان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، در برخی نقاط استان عمدتاً در ساعات بعدازظهر و شب گاهی همراه با رشد ابر و احتمال وقوع ناپایداری موقت جوی و طی صبحگاه در برخی نقاط مه رقیق پیش‌بینی می‌شود.

 

مساعدی افزود: جهت وزش باد متغیر، غالباً جنوب شرقی تا شمال شرقی با سرعت هشت تا ۳۰ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و در هنگام وقوع ناپایداری جوی، بیش از ۴۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

 

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و در هنگام ناپایداری جوی به طور لحظه ای بیش از ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین