امروز: سه شنبه 06 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 مهر 1397 - 21:11
فرماندار دشتستان؛

اتحاد خبر:فرماندار دشتستان گفت: آموزش های همگانی دانشگاه علوم پزشکی در استفاده از مواد غذایی سالم و پرهیز از غذای ناسالم بیشتر شود و رسانه های گروهی خصوصا دیداری از تبلیغ مواد غذایی ناسالم پرهیز کنند.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر؛ دکتر ارسلان زارع در کارگروه سلامت و امنیت مواد غذایی شهرستان دشتستان اظهار داشت: باید برای کاهش آمار ...

اتحاد خبر_جواد راهپیما:فرماندار دشتستان گفت: آموزش های همگانی دانشگاه علوم پزشکی در استفاده از مواد غذایی سالم و پرهیز از غذای ناسالم بیشتر شود و رسانه های گروهی خصوصا دیداری از تبلیغ مواد غذایی ناسالم پرهیز کنند.
نتیجه تصویری برای فرماندار دشتستان؛
به گزارش خبرنگار اتحاد خبر؛ دکتر ارسلان زارع در کارگروه سلامت و امنیت مواد غذایی شهرستان دشتستان اظهار داشت: باید برای کاهش آمار گرسنگان در جهان تلاش شود و سازمانهای بین المللی برنامه های خوبی برای مقابله با گرسنگی و کمتر شدن آمار افراد گرسنه در جهان طراحی و در دست اجرا دارند که امیدواریم با همکاری ملت ها، شاهد تحقق آنها باشیم.
وی افزود: متاسفانه در جامعه شاهد ازدیاد مصرف مواد غذایی هستیم و باید بسمت اصلاح الگوی مصرف مواد غذایی گام برداریم و فرهنگ مصرف مناسب مواد غذایی در جامعه نهادینه شود.
فرماندار دشتستان بیان داشت: اقداماتی در راستای پسماند و جداسازی زباله های عفونی و غیره در سطح شهرستان انجام شده و شهرداری ها و دهیاری های شهرستان اقداماتی در زمینه پسماند انجام داده اند که امیدوارم با جدیت بیشتری دنبال شود.
دکتر زارع با اشاره به تاثیر رعایت موارد بهداشتی در ارتقای قیمت و بازار مواد غذایی ابراز داشت: سال گذشته بیش از 450 هزار تن محصولات کشاورزی در دشتستان تولید شده که 116 هزار تن آن محصول خرما بود که با رعایت مسائل بهداشتی و اصولی،شاهد ارتقای قیمت خرما بوده ایم.
وی تاکید کرد: میزان کاهش استفاده از سموم و کودهای شیمیایی در محصولات کشاورزی و مواد غذایی اعلام شود و تلاش شود با نظارت دقیق، از مصرف بی رویه آنها در تولید محصولات جلوگیری شود.
فرماندار دشتستان تاثیر آموزش همگانی در حوزه غذای سالم را ضروری دانست و ابراز داشت: آموزش های همگانی دانشگاه علوم پزشکی در استفاده از مواد غذایی سالم و پرهیز از غذای ناسالم بیشتر شود و رسانه های گروهی خصوصا دیداری از تبلیغ مواد غذایی ناسالم پرهیز کنند.
زارع خاطرنشان کرد: برای رسیدن به یک جامعه سالم و پویا، باید فرهنگ مصرف غذای سالم و پرهیز از غذای ناسالم و تحرک و ورزش در جامعه نهادینه شود.
دکتر زارع با اشاره به اهمیت بهداشت روان ابراز داشت:اهتمام به بهداشت روان باید بیشتر شود و در کنار بهداشت جسمی،باید بصورت جدی به آن پرداخته شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/07/29 - 14:22
0
1
خدا قوت. با امید به موفقیت بیشتر
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین