امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 مهر 1397 - 20:24
با دستور ویژه استاندار بوشهر:

اتحاد خبر:با دستور ویژه استاندار بوشهر، معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استان از محور ورودی دلوار بازدید میدانی به عمل آوردند. مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار به همراه اعضای کمیته ایمنی و حمل و نقل جاده‌ای  (مدیران کل دفتر شهری و دفتر فنی استانداری، مدیر کل راه و شهرسازی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و پلیس راه استان...

اتحاد خبر:با دستور ویژه استاندار بوشهر، معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استان از محور ورودی دلوار بازدید میدانی به عمل آوردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار به همراه اعضای کمیته ایمنی و حمل و نقل جاده‌ای  (مدیران کل دفتر شهری و دفتر فنی استانداری، مدیر کل راه و شهرسازی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و پلیس راه استان بوشهر) از محور ورودی دلوار بازدید کردند.با دستور ویژه استاندار بوشهر، معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استان از محور ورودی دلوار بازدید میدانی به عمل آوردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار به همراه اعضای کمیته ایمنی و حمل و نقل جاده‌ای  (مدیران کل دفتر شهری و دفتر فنی استانداری، مدیر کل راه و شهرسازی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و پلیس راه استان بوشهر) از محور ورودی دلوار بازدید کردند.

 در این بازدید که با حضور فرماندار تنگستان و مردم و اعضای شوراهای اسلامی شهر دلوار و روستای علی آباد انجام شد، مردم و اعضای شورا نظرات و دیدگاه‌های خود را در ارتباط با این ورودی اعلام کردند.

 همچنین کارشناسان پلیس راه استان و کارشناسان ادارات کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نیز نظرات تخصصی و راهکارها را ارائه کردند و در پایان نیز تصمیم گرفته شد که این ورودی تعریض شود.

 مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار بوشهر در حاشیه این بازدید اظهار داشت: رفع مشکلات و گره‌گشایی از معضلات و دغدغه‌های مردم مهم‌ترین وظیفه مسئولان است و در این مسیر از همه توان خود بهره می‌بریم.

 وی بیان کرد: استاندار دستور ویژه‌ای برای بازدید از این نقطه و بررسی راهکارهای موجود برای بهبود وضعیت تردد در این محور صادر کرد و این بازدید در همین راستا صورت گرفت.

 معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: با بررسی کارشناسی تصمیم گرفتیم که این نقطه تعریض شود و با وجود محدودیت‌های اعتباری، اعتبار ویژه‌ای برای تسریع در کار و تکمیل آن در نظر گرفته‌ایم زیرا جان مردم و آرامش و امنیت مردم مهم‌ترین اولویت مدیریت ارشد استان است.

 انتهای پیام/

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین