امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 مهر 1397 - 11:22
استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: با اجرای طرح‌های مختلف و به همت نیروهای متخصص، سطح امنیت پرواز در فرودگاه‌های بوشهر ارتقا یافته است.

اتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: با اجرای طرح‌های مختلف و به همت نیروهای متخصص، سطح امنیت پرواز در فرودگاه‌های بوشهر ارتقا یافته است.

سطح امنیت پرواز در فرودگاه‌های استان بوشهر ارتقا یافته است

به گزارش مهر، عبدالکریم گراوند صبح شنبه به مناسبت ۲۰ اکتبر روز جهانی مراقبت پرواز در جمع کارکنان اداره کل فرودگاه‌های استان و تیم های حفاظت پرواز بوشهر با قدردانی از تلاش‌های تیم‌های مختلف مراقبت از پرواز در فرودگاه‌های استان بوشهر اظهار داشت: مجموعه حفاظت و مراقبت از پرواز فرودگاه‌ها، چشمان بیداری هستند که با دانش و تکنولوژی، امنیت مطلوب پرواز را فراهم می‌کنند.

 

وی بیان کرد: امروزه سفر با هواپیما به عنوان ایمن ترین نوع مسافرت شناخته می شود و این امنیت در گرو دقت نظر کارکنان امنیت و مراقبت از پرواز است.

 

استاندار بوشهر تصریح کرد: تامین امنیت مسافران در پرواز، کاری ارزشمند است که نیروهای این بخش از جان خود برای امنیت مردم و مسافران مایه می‌گذارند.

 

گراوند با اشاره به تحولات صورت گرفته در فرودگاه‌های بوشهر تاکید کرد: فرودگاه بوشهر به عنوان یک فرودگاه در یکی از مرزهای کشور، سایر پروازهای غیرمسافری را هم تحت کنترل دارد و کاری فراتر از فرودگاه سایر استانها بر عهده دارد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین