امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 مهر 1397 - 11:35
مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر:
اتحاد خبر:  مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر از تقویت زیرساخت‌های فرودگاه‌های استان خبر داد و گفت: باند فرودگاه بوشهر از بلندترین باندهای پروازی در خاورمیانه است. کمال دهقان منشادی صبح شنبه در حاشیه بازدید استاندار بوشهر از فرودگاه و باند پرواز فرودگاه بوشهر با اشاره به وجود شش فرودگاه در استان بوشهر اظهار داشت: در بیش از یکسال گذشته پروژه‌های...
اتحاد خبر:  مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر از تقویت زیرساخت‌های فرودگاه‌های استان خبر داد و گفت: باند فرودگاه بوشهر از بلندترین باندهای پروازی در خاورمیانه است.
زیرساخت‌های فرودگاه‌های استان بوشهر تقویت شد/ ساخت فرودگاه جدید

به گزارش مهر، کمال دهقان منشادی صبح شنبه در حاشیه بازدید استاندار بوشهر از فرودگاه و باند پرواز فرودگاه بوشهر با اشاره به وجود شش فرودگاه در استان بوشهر اظهار داشت: در بیش از یکسال گذشته پروژه‌های فرودگاهی را به صورت مطالعاتی و  با استانداردهای لازم اجرایی کردیم.

 

دهقان افزود: پروژه زهکش و فاضلاب فرودگاه بوشهر با ۳ میلیارد تومان به زودی به مناقصه خواهد رفت و برای تکمیل ساختمان پلیس و سپاه فرودگاه ۲.۵ میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

 

وی بیان کرد: اجرای پروژه دیوار فرودگاه گناوه هم با ۲.۳ میلیارد تومان امسال اجرایی خواهد شد ضمن اینکه یک میلیارد تومان برای اجرای پروژه شبکه گاز فرودگاه هزینه کردیم.

 

مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر با اشاره به وضعیت فرودگاه جدید بوشهر بیان داشت: با حمایت های استاندار و معاونان استانداری اقدامات مطلوبی انجام شده و مراحل این پروژه در حال انجام است.

 

دهقان اضافه کرد: در سال گذشته چهار هزار و ۴۳۷ پرواز از فرودگاه‌های استان انجام شده و تعداد مسافران هم به ۶۳۰ هزار مسافر رسیده است.

 

وی ادامه داد: پروازهایی که از فرودگاه بوشهر انجام می شود به شش مقصد تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، خارگ و اهواز است.

 

مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر با بیان اینکه در یکسال گذشته ۱.۵ میلیارد تومان برای بهسازی وضعیت فرودگاه بوشهر هزینه کردیم، گفت: با احداث پارکینگ جدید توقف هواپیما در فرودگاه بوشهر که ۲۳ هزار مترمربع وسعت دارد ظرفیت پارک شش هواپیما در فرودگاه بوشهر با احتساب پارکینگ قدیمی مهیا شده است.

 

دهقان در مورد باند فرودگاه بوشهر گفت: فرودگاه بوشهر دو باند موازی چپ و راست دارد و با چهار هزار و ۷۰۰ متر طول و ۳۲۰ هکتار وسعت یکی از بلندترین باند فرودگاهی در خاورمیانه محسوب می شود./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین