امروز: شنبه 03 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 مهر 1397 - 10:16
رئیس انجمن حقوق دانشگاه آزاد واحد برازجان:

اتحاد خبر-ندا شیروانی: جلسه ای با حضور رئیس انجمن علمی  رشته حقوق ،حسابداری و بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان در سالن کنفرانس شهید گنجی این مجموعه برگزار شد.

اتحاد خبر-ندا شیروانی: جلسه ای با حضور رئیس انجمن علمی رشته حقوق ،حسابداری و بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان در سالن کنفرانس شهید گنجی این مجموعه برگزار شد.

به گزارش اتحاد خبر: در این جلسه اهداف و برنامه های آتی انجمن علمی رشته حقوق  توسط مدیریت این مجموعه رضا مزارعی نژاد مطرح شد. علاوه بر این در خصوص ابهامات ایجاد شده میان انجمن حقوق و بسیج دانشگاه صحبت شد.


وی با بیان اینکه برنامه هایی توسط انجمن حقوق در دست اجرا می باشد افزود: همانطور که در گذشته از اساتیدی چون پدر علم حقوق تجارت ایران، دکتر ربیعا اسکینی دعوت به عمل آورده ایم، در آینده نزدیک نیز از اساتید متخصص و حقوقی که حرفی برای گفتن دارند و بی شک مفید واقع خواهند شد دعوت خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه در طول ریاستشان  برگزاری کارگاه های دادخواست نویسی و شکواییه نویسی که لازمه هر دانشجویی است را  داشته اند گفت: در آینده نیز همچین کارگاه های آموزشی برای دانشجویان حقوق خواهیم داشت.


طی این جلسه مزارعی نژاد خاطر نشان کرد :مشاهده می شد در برخی موارد تضادهایی با انجمن علمی دانشجویی و بسیج وجود دارد و برداشت های نادرستی در زمینه های مخالفت انجمن با بسیج دانشگاه در اذهان برخی دانشجویان و فعالان دانشگاهی صورت گرفته است که صحیح نیست  و در ادامه افزود بین انجمن حقوق و بسیج دانشگاه رابطه برادری، دوستی ،همکاری و مودت پا برجاست. اهداف ما با یکدیگر در تضاد نیست و همگام با یکدیگر  و در راستای ارتقا سطح علمی دانشجویان است. مزارعی نژاد ادامه داد :فعالیت ما در راستای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.


 او خاطرنشان کرد: ما خدمتگزار بی منت این نظام و ملت شریف هستیم. در هر فرصت، موقعیت و جایگاهی ما با افتخار حاضر و آماده برای خدمت خواهیم بود.از طرفی در جهت ارتقا سطح علمی و حقوقی شهر و شهروندانمان نیازمند همکاری با سازمان ها و نهادهای دولتی هستیم.


در بخش پایانی جلسه رییس انجمن حقوق دانشگاه آزاد برازجام ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی آحاد زحمتکش جامعه و قشر دانشجویی، از حمایت ،همراهی و همکاری  صمیمانه مردم شریف برازجان و دانشجویان با این نهاد تشکر و قدردانی نمود و در ادامه گفت: در آینده نزدیک همایش و سمینارهایی در راستای اهداف مجموعه دانشگاهی و انجمن حقوق خواهیم داشت.


هدف انجمن علمی حقوق در راستای ارتقا و بهبود سطح علمی دانشجویان حقوق و حقوق شهروندان و دانشجویان در مباحثی مرتبط با این زمینه از جمله مباحث حقوقی در حوزه حقوق مدنی،تجاری،کیفری و بین الملل، چک، سفته ، بانکداری و کیفری و طلاق است./د

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/07/28 - 15:33
0
1
عالی به امید روزی که حقوق هر شهروند برای خودش قابل فهم باشد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین