امروز: جمعه 01 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 مهر 1397 - 18:50

اتحادخبر_اِرنک باشی: هفته قبل در خبرها آمده بود چند عضو محترم شورای شهر برازجان  دقایقی قبل از شروع جلسه ی انتخاب رئیس، شورا را ترک کرده و نگذاشته اند جلسه تشکیل شود. بنده ضمن خسته نباشید به این بزرگواران، باید عرض کنم خدا به سر شاهد است  مردم  قدر این دونه های قیمیتی و این مسئولین زحمتکشی که  لحظه ای آرام و قرار ندارند  و شبانه روز ...

اتحادخبر_اِرنک باشی:هفته قبل در خبرها آمده بود چند عضو محترم شورای شهر برازجان  دقایقی قبل از شروع جلسه ی انتخاب رئیس، شورا را ترک کرده و نگذاشته اند جلسه تشکیل شود. بنده ضمن خسته نباشید به این بزرگواران، باید عرض کنم خدا به سر شاهد است  مردم  قدر این دونه های قیمیتی و این مسئولین زحمتکشی که  لحظه ای آرام و قرار ندارند  و شبانه روز کک خدمت به تنبانشان سُک سُک می کند را نمی دانند.بنده های خدا از صبح فلق، کار و زندگی شان را ول کرده اند به امان خدا، آمده اند، در شورا نشسته اند، ناشتایی شان را خورده اند، خلالشان را زده اند، چای و قلیون کرده اند ، آنوقت علد موقع شکار، گلاب به رویتان فلانشان آمده  یعنی وقتی  جلسه می خواسته شروع بشود در یک حرکت خودجوش ،زودجوش ،هماهنگ و سمبلیک و بلبرینگی شورا را ول کرده اند و رفته اند پی خدمت به مردم. خیلی هم کار خوبی کرده اند بمانند چکار کنند؟ اصلا رئیس انتخاب بشود که چه شود ؟ مردم هر چه می کشند از دست همین رئیس و رئیس بازی هاست، قطعا اگه شتر بمیره حاجی هم خلاص میشه.  شما فکر می کنید  شرکت نکردن در جلسه و از اکثریت انداختن جلسات شورا کار کمی است؟ کمی کار است ؟ کمکاری است ؟ شکم کاری است؟ نونِ کمی است؟ کمی نون است یا نون کُمی است؟ هر کس برای خدمت به مردم شگردی دارد بعضی ها با شرکت در جلسات به مردم خدمت می کنند این بزرگواران هم با تحریم و نرفتن و شرکت نکردن، دین خود به رای دهندگان  ادا  کردند، به قول شاعر ولاتمون: 
دیگران مس را مُطلا می کنند
اوسا باقر نقره را مس می کند  کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/07/27 - 03:26
0
1
سلام خدمت همه
ای کاش رسانه های ما یاد میگرفتن خلاف واقع صحبت نکنند و در پی درج واقعیت ها حرکت میکردند. اخه برادر تو که اطلاع نداری چه خبر هست چرا قلم خودت را به وجدان بد میسپاری؟؟؟؟ بحث سر عدم شفافیت و دروغ پراکنی چندتن از اعضای شورا هست و این سه نفر هم که حاظر نمیشوند مشکلشان همین هست . این سه نفر حرفشون این هست که اقای من , خواهر من بیایید برای مردم شفاف سازی کنید بگویید چه خبر هست که شما چهارنفر که الان مرتب درخواست جلسه میزارید برای تعیین رییس شورا و انتخاب اقای رییس پارسالی چرا تا دیروز منتقد شدید این اقا بودید و میگفتید این اقا دشمن شهر هست اما الان یهو با یک چرخش عجیب میگید اقای .......... بیست هست , گل هست, طلا هست, اصلا دلار هم هست کی به کیه؟؟اخه داداش من , خدایی منم بودم عضو شورا مثل اون سه نفر نمیرفتم و تحریم میکردم تا این شفافیت بوجود بیاد که چه قول و.قراریی بین دشمنان و دوستان امروز رد و بدل شده که اومدن به منتقد خودشان رای بر ریاست دادنه؟؟؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین