امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 مهر 1397 - 09:01

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر گفت: در یک عملیات مشترک پلیسی بوشهر و فارس یک باند سوداگران مرگ منهدم و ۴۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و فارس منهدم شد

 سرهنگ عبدالرضا شبانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه مبارزه  مستمر با سوداگران مرگ در دستور کار پلیس قرار دارد اظهار داشت: در این راستا پلیس تمام نقاط را به صورت شبانه‌روزی تحت رصد قرار دارد و  این استان برای فعالیت سوداگران مرگ امن نیست.

وی برخورد قاطع با سوداگران مرگ و قاچاقچیان را در اولویت برنامه‌ها و ماموریت‌های پلیس دانست و تاکید کرد: برخورد قاطع  با قاچاقچیان در اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی قرار دارد و در این راستا تیم‌های ویژه و تخصصی شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر از متلاشی شدن باند مواد مخدر  خبرداد و بیان کرد: با انجام رصد اطلاعاتی به‌صورت ویژه فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت حرفه‌ای و عمده در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان و استان‌های همجوار فعالیت داشتند زیر نظر گرفته شد.

سرهنگ عبدالرضا شبانی از انجام تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی شبانه‌روزی برای شناسایی عوامل باند و نحوه فعالیت آنان خبرداد و افزود: پس از این عملیات مشخص شد سرکرده باند با همکاری دیگر قاچاقچیان، مواد مخدر را در یکی از شهرستان‌های استان فارس بارگیری و قصد انتقال آن به استان‌های مرکزی را دارند.

وی تصریح کرد: با محرز شدن موضوع ، پس از هماهنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس یک تیم ویژه به محل تردد احتمالی سوژه اعزام و نسبت به کنترل این محور اقدام کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از کشف 40 کیلوگرم تریاک خبرداد و تصریح کرد:  در این عملیات یک دستگاه کامیون مربوط به اعضاء باند شناسایی و متوقف شد و در بازرسی فنی و دقیق از کامیون مقدار 40 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت کاملا حرفه‌ای جاساز شده بود کشف شد.

سرهنگ شبانی با تقدیر از پلیس مبارزه با موادمخدر استان فارس به منظور همکاری برای کشف این محموله گفت: در این عملیات سرکرده باند دستگیر و همدستان وی شناسایی و تلاش برای دستگیری آنها ادامه دارد.

تسنیمکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین