امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 مهر 1397 - 13:55
رئیس برنامه و بودجه بوشهر:

اتحاد خبر: رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر از صفر شدن هزینه صدور پروانه ساختمانی برای ساخت واحدهای مسکونی در بافت فرسوده و ناکارآمد بوشهر خبر داد.

اتحاد خبر: رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر از صفر شدن هزینه صدور پروانه ساختمانی برای ساخت واحدهای مسکونی در بافت فرسوده و ناکارآمد بوشهر خبر داد.

هزینه صدور پروانه ساختمانی در بافت فرسوده بوشهر صفر شد

به گزارش مهر، رضا عوض پور پیش از ظهر چهارشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر اظهار داشت: برای آن دسته از کسانی که مایل هستند در بافت فرسوده و ناکارآمد واحد مسکونی احداث کنند، سازمان برنامه و بودجه ۵۰ درصد هزینه را پرداخت می کند و شورا و شهرداری بوشهر هم مابقی ۵۰ درصد را تخفیف می دهد.

 

وی با قدردانی از شورا و شهرداری بوشهر برای تخفیف ۵۰ درصد پرداخت عوارض صدور پروانه ساختمانی بیان کرد: ضمن هماهنگی با سایر شهرداری های استان، امیدواری بقیه  شهرداری ها هم از الگوی شورا و شهرداری بوشهر برای کمک به مردم و بهبود وضعیت بافت ناکارآمد شهرها استفاده کنند.

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر گفت: اولویت مهم و اصلی ما ایجاد اشتغال و رونق کسب وکار و حمایت از طرح های کارآفرینی است و از دستگاه های اجرایی انتظار داریم این موضوع را با جدیت دنبال کنند.

 

عوض پور با تاکید بر اهمیت موضوع واگذاری پروژه های عمرانی به بخش خصوصی گفت: واگذاری پروژه های عمرانی یک ضرورت جدی است و باید مد نظر مدیران باشد و اگر این طرح به مرحله اجرا برسد بزرگترین خدمت را به نظام اسلامی کردیم./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین