امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 مهر 1397 - 13:51
استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: بانک های عامل تا زمان ابلاغ اعتبارات جدید اشتغال روستایی و عشایری، بررسی و تصویب طرح ها را متوقف نکنند.عبدالکریم گراوند پیش از ظهر چهارشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با اشاره به فراخوان اداره کل راه و شهرسازی در مورد توسعه بافت های فرسوده شهری اظهار داشت: از همکاری شورا و شهرداری بوشهر...

اتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: بانک های عامل تا زمان ابلاغ اعتبارات جدید اشتغال روستایی و عشایری، بررسی و تصویب طرح ها را متوقف نکنند.

بانک‌ها بررسی و تصویب طرح‌های اشتغال روستایی را متوقف نکنند

به گزارش مهر، عبدالکریم گراوند پیش از ظهر چهارشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با اشاره به فراخوان اداره کل راه و شهرسازی در مورد توسعه بافت های فرسوده شهری اظهار داشت: از همکاری شورا و شهرداری بوشهر هم برای همکاری در این زمینه قدردانی می کنیم و ما بقی شورا و شهرداری ها هم باید از الگوی شهرداری بوشهر برای تخفیف عوارض پروانه ساخت استفاده کنند.

 

وی با تاکید بر ضرورت بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی برای تکمیل پروژه های عمرانی  اضافه کرد: موضوع واگذاری پروژه های عمرانی به بخش خصوصی یک تکلیف قانونی است لذا دستگاه های اجرایی برای واگذاری پروژه‌های عمرانی خود به بخش خصوصی سریعا اقدام کنند.

 

استاندار بوشهر تصریح کرد: فرمانداران هم به صورت جدی موضوع واگذاری پروژه‌های عمرانی خود را پیگیری کنند.

 

گراوند در مورد سنددار شدن املاکی که قصد واگذاری آنان وجود دارد بیان داشت: اداره کل ثبت اسناد با همکاری شهرداری زمینه حل این مشکل را در سریع ترین زمان فراهم کنند.

 

وی در ارتباط با تسهیلات اشتغال روستایی بیان داشت: بانک های عامل تا زمان ابلاغ اعتبارات جدید اشتغال روستایی و عشایری، بررسی و تصویب طرح ها را متوقف نکنند.

 

استاندار بوشهر اضافه کرد: در حال حاضر ۲۵ میلیارد تومان اعتبار تسهیلات بانک سینا ابلاغ شده و حوزه معاونت عمرانی، دفتر روستایی با همکاری دهیاری ها نسبت به هزینه کرد این تسهیلات اقدام کنند.

 

گراوند با اشاره به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و طرح های عمرانی آماده افتتاح در دهه فجر گفت: دستگاه های اجرایی با جدیت نسبت به تکمیل و اعلام پروژه های دهه فجر اقدام کنند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین