امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 مهر 1397 - 17:44

اتحاد خبر:بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون امور عمرانی استاندار بوشهر، فرماندار دشتستان و مسئولان راه و شهرسازی استان از تقاطع غیر هم سطح آب پخش


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/07/23 - 21:07
1
3
اگه این طرح حاصل کار مطالعاتی دقیق بود تا حالا نتیجه داده بود واین همه سال اجرای ان طول نمی کشید ونیاز به اظهار نظر و افاضه فضل شما اقای ظاهرا باسواد هم نبود .
1397/07/22 - 15:30
3
1
«المان وحدت»
درمورد هر اقدامی که بخواد صورت گیرد، متخصصانی دارد تا نهایت کارشناسی صورت گیرد فلذا نیاز به اظهار نظر بی سوادی مثل من نیست.
اما با توجه ساختار اجتماعی کشورمان وباورها وسنت ها وکنش ها،ایجاب میکند که در هر اقدامی با درنظر گرفتن خواست فرهنگی واعتقادی ملت نیز سنخیت داشته با شد.
در خصوص این پروژه که از ابتداء ب ساکن می بایست بهره برداری میشد،باید گفت این خود می تواند به یک محور وحدت مبدل شود البته اگر عده ای معلوم الحال در سعدآباد و درآبپخش برازجان بگذارند،
لازم است عرض کنم اگر واقعا شما دلسوز فرهنگ واین چیزایی پس باید برای به ثمر رسیدن این زیرگذر ضروری که برای جان ملت است تلاش کنید وضمن این ،نام با مسما والزام آور وپیشگیرانه افرین ونیز توجه افزایی"آلمان وحدت"
رو براش انتخاب کنید،تا به فرهنگ وغیرو لطمه زده نشود،وخدایی نکرده کسی از دین و روحانیت واجتماعی و غیرو برای منافع شخصی وطایفه ای وحزبی وگروهی وحب دنیای خود ،بهره برداری نکند.
تحقق این پروژه از ابتدایی ترین مطالبه واراده این ملت است،اما در عین حال آن را آن قدر ناچیز میداند که بخواهد بین سعدآباد وآبپخش وغیرو جدایی بیندازد.اصل مهم اینست که دشمن داخل خانه و محله وکوچه امان فهمیده و خیلی وقت پیش تر متوجه شده که بین این شهرها نباید وحدت صورت گیرد واز هیچ گونه تلاشی دریغ نمیکند.علی ایحال باید این فهم ایجاد شود وگرنه پل رو گذر وزیر گذر و ماشین گذر و غیرو همه بهانه است.
اگر قرار باشه با این اسباب دنیایی جدایی و وحدت صورت گیرد که فاتحه همه ما سال ها پیش خوانده شده بود.
توجه همه رو به اصل هویتمان فرا میخوانم، که این مهم ترین رکن برای پرهیز از رذایل اجتماعی واصلی ترین کلید واژه وحدت است.
هویت ما هدف قرار گرفته که بر سر مسائل از پیش حل شده دعوای خاله زنکی میکنیم.
حمید وطن خواه.....
1397/07/21 - 11:55
3
4
به نظر می رسد نیازی به این پل نیست چرا که مانع پیوستن جغرافیایی دو شهر سعداباد و ابپخش می شود. دو شهری که پیوستگی فرهنکی، قومی ،اجتماعی و اقتصادی با هم دارند. فقط کافی ست با هزینه بسیار کم بلواری بین دو شهر کشیده شود و وحدتیه ای دیگر در دل شهرستان دشتستان بزرگ شکل گیرد.
1397/07/21 - 11:11
0
0
زمین چیت هر کاریش کنن نچیه. فوری نشست میکنه یا با باد تند ستون تقاطع تا خرخره میره زیر خاک. انشاالله که تنظیم بسازنش. یا حق
1397/07/19 - 21:37
0
1
تکمیل کنار گذر آبپخش خواسته تمامی اهلی دشتستان است
1397/07/19 - 20:18
0
2
سلام. آیا این قسمت از اتوبان برازجان به گناوه که تا کنون تعطیل بوده .میخواد شروع بشه.چون مهمترین بخش این بزرگراه همین پل زیر گذر است که تاکنون تعطیل بوده و امیدواریم یک شیرمردی پیدا بشه درست کنه.انشاالله.گودرزی
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین