امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 مهر 1397 - 00:55
فرماندار دشتستان:

اتحاد خبر: به مناسبت روز نیروی دریایی سپاه، صبحگاه مشترک در محل گروه موشکی 416 ظفر دشتستان با حضور فرماندار و رئیس شورای تأمین، امام جمعه برازجان، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولین و پرسنل سپاه پاسداران و انتظامی دشتستان برگزار گردید.در این مراسم فرماندار دشتستان گفت: امنیت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران نه تنها در منطقه بلکه در آسیا...

اتحاد خبر: به مناسبت روز نیروی دریایی سپاه، صبحگاه مشترک در محل گروه موشکی 416 ظفر دشتستان با حضور فرماندار و رئیس شورای تأمین، امام جمعه برازجان، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولین و پرسنل سپاه پاسداران و انتظامی دشتستان برگزار گردید.


 


در این مراسم فرماندار دشتستان گفت: امنیت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران نه تنها در منطقه بلکه در آسیا، کم نظیر است. این مزیت و برجستگی مرهون پشتیبانی و حمایت مستمر مردم عزتمند ایران، درایت فرماندهی کل قوا، همدلی سران قوا و مسئولان و تلاش وافر نیروهای مسلح است.
 
دکتر ارسلان زارع همچنین ادامه داد: سیاست دفاعی ایران، تأمین امنیت آب ها و سواحل مرزی خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه است. حماسه بزرگ شهید نادر مهدوی و همرزمان دریادلشان نقطه عطفی در تاریخ دفاع دریایی ایران است.


 


دکتر زارع در بخشی از سخنان خود تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه با حضور مقتدرانه خود در خلیج فارس، قصد هیچ گونه تجاوز و توسعه طلبی را ندارد بلکه برای رفع تنش در منطقه تلاش می کند. اما با تکیه بر ایمان و توکل به قدرت عز و جل و با تکیه بر عنصر نوآوری و بهره گیری از تجهیزات، توانایی ها و صنایع بومی و با تکیه بر نیروهای توانمند و متخصص، اقدامات مهمی در ایجاد امنیت در مرزها و سواحل خلیج فارس به انجام رساند که نتیجه آن، برقراری آرامش در مرزها و سواحل ایران است.
 
وی ادامه داد: حضور مقتدرانه و راهبردی نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس، پیام آور عزت و اقتدار ملی ماست.
 
فرماندار دشتستان در پایان سخنان خود گفت: نیروی دریایی سپاه و ارتش بر عرصه کشتی افتخار و صلابت، استوار ایستاده است تا از مرزهای آبی جمهوری اسلامی حفاظت و صیانت کنند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/07/21 - 18:49
0
0
سپاه همیشه مقتدر
1397/07/19 - 12:01
0
1
مگر موشک بد نبود؟ چرا رفتین با موشک پز بدین؟؟؟
1397/07/19 - 01:37
0
0
درودتان باد درود
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین