امروز: چهارشنبه 29 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 18 مهر 1397 - 10:56
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر :

اتحاد خبر: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح همیاران پلیس در مدارس گفت: طرح همیاران پلیس باهمکاری دانش آموزان یکی از برنامه‌های مهم و موفق نیروی انتظامی برای توسعه فرهنگ ترافیک در جامعه است. ناصر کرمی  صبح امروز در آئین پیام مهر با عرض تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی...

اتحاد خبر: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح همیاران پلیس در مدارس گفت: طرح همیاران پلیس باهمکاری دانش آموزان یکی از برنامه‌های مهم و موفق نیروی انتظامی برای توسعه فرهنگ ترافیک در جامعه است.
طرح همیاران پلیس در مدارس استان بوشهر از برنامه‌های موفق پلیس است

به گزارش تسنیم،  ناصر کرمی  صبح امروز در آئین پیام مهر با عرض تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی یکی از مهمترین برنامه‌های پلیس را فرهنگ سازی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و جرائم مختلف دانست و اظهار داشت: آموزش و پرورش یکی از جایگاه‌های مهم در این زمینه است که نیروی انتظامی استان نیز بر استفاده از این ظرفیت تاکید دارد.

 

وی ضمن تقدیر از همراهی و حمایت  نیروی انتظامی از مجموعه آموزش و پرورش استان، گفت: تعامل بین این دو نهاد مایه افتخار است و حاصل این همراهی کاهش مشکلات در آموزش و پرورش است و همه جامعه باید قدردان زحمات پرسنل نیروی انتظامی باشند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه رسالت همه آحاد جامعه از جمله پلیس تربیت شهروندان قانون‌مدار است تصریح کرد: برای تربیت نسلی قانون مدار باید بر روی دانش آموزان سرمایه گذاری کرد.

 

وی با بیان اینکه برگزاری چنین آیینی در مدرسه نشان از توجه فرماندهی انتظامی استان به دانش آموزان است افزود: دانش آموزان به عنوان سفیران آموزش و پرورش نقش مروج آگاهی را در خانواده دارند.

 

کرمی بیان کرد: اگر قرار است نظم، امنیت و آرامش در این جامعه برقرار شود باید آگاهی لازم از مدارس شروع شود تا این آگاهی در فرهنگ عمومی جامعه نهادینه شود.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: نیروی انتظامی آموزش‌های موثری را برای دانش آموزان، والدین و معلمان تدارک دید که کارگاه‌های آموزشی برای آگاهی رسانی برای مفید بود.

 

دبیر شورای آموزش و پرورش استان اظهار داشت: پیشگیری در همه مواقع از بازدارندگی و درمان، بهتر و کم هزینه‌تر است پس باید در زمینه آگاهی رسانی به مردم کوشید تا برای حل مشکل به موضوع بازندارندگی و ارتکاب جرم برخورد نکنیم.

 

وی بیان کرد: از آغاز سال تحصیلی جاری، نیروی انتظامی استان در کنار آموزش و پرورش استان همراه بوده است که در روز نخست مدارس نقش پر رنگ این قشر به چشم می‌آمد.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر دانش آموزان را مورد خطاب قرار داد و گفت: در همه برنامه هم خود و هم دیگران را به همکاری با پلیس در همه زمینه‌ها ترغیب کنید.

 

کرمی با اشاره به اینکه نظم و قانون برای نیروی انتظامی حرف نخست است خاطرنشان کرد: در تعامل با این نیروی خدمتگزار هیچ تردیدی در راستای اجرای قانون به خود راه ندهید.

 

وی به تلاش نیروی انتظامی در حفظ و برقراری امنیت و آرامش در جامعه و میان مردم اشاره و اظهار داشت: این نیروی توانمند، تاکنون کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشته است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: وظیفه همه ما به ویژه دانش آموزان همیاری با پلیس در همه امور است و باید به آموزه‌های پلیس گوش فرا داد.

 

کرمی با اشاره به اجرای طرح همیاران پلیس در مدارس گفت:  طرح همیاران پلیس باهمکاری دانش آموزان یکی از برنامه‌های مهم و موفق  نیروی انتظامی برای توسعه فرهنگ ترافیک در جامعه است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین