امروز: دوشنبه 06 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 مهر 1397 - 09:23
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر خبر داد:

اتحاد خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: هیئتی متشکل از مدیران دولتی و بخش خصوصی با سرپرستی استاندار بوشهر برای ایجاد روابط بهتر و بیشتر تجاری و صادرات غیر نفتی به قطر کردند. سید حسین حسینی محمدی در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر هیئتی متشکل از مدیران دولتی و بخش خصوصی استان به سرپرستی استاندار بوشهر....

اتحاد خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: هیئتی متشکل از مدیران دولتی و بخش خصوصی با سرپرستی استاندار بوشهر برای ایجاد روابط بهتر و بیشتر تجاری و صادرات غیر نفتی به قطر کردند.

سفر استاندار بوشهر به قطر برای ایجاد روابط بهتر و بیشتر تجاری

به گزارش مهر، سید حسین حسینی محمدی در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر هیئتی متشکل از مدیران دولتی و بخش خصوصی استان به سرپرستی استاندار بوشهر به قطر اظهارداشت: این سفر با هدف ارتباط بیشتر بین این دو کشور در زمینه تجاری و به دعوت وزارت شهرداری و محیط زیست قطر صورت گرفته است.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در ادامه افزود: رفع موانع صادرات و افزایش صادرات غیر نفتی از مهمترین اهداف این سفر بوده است.

 

وی گفت: با توجه به تحولات اخیر مبنی بر تحریم سیاسی و اقتصادی کشور قطر توسط برخی از کشور های عربی حوزه خلیج فارس فرصت مناسبی برای احیاء و گسترش فعالیت ها با این کشور است.

 

حسینی محمدی تصریح کرد: در شش ماه نخست سال ۳۶ هزار تن کالا از گمرک بوشهر به ارزش بیش از ۵۷ میلیون دلار به کشور قطر صادر شده است.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه فاصله بنادر استان بوشهر با قطر کم است عنوان کرد: استان بوشهر ظرفیت های عظیم غیر نفتی مانند شیلات، نخیلات،تولیدات معدنی و صیفی جات دارد که میتوان برای توسعه صادرات فرآهم کرد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین