امروز: چهارشنبه 29 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 مهر 1397 - 16:36
شهردار خارگ عنوان کرد :

اتحاد خبر:شهرداری خارگ با بهره گیری از فناوری نانو، نگهداری و طول عمر تاسیسات خود را افزایش می دهد.به گزارش اتحاد خبر،شهرداری خارگ در راستای حفظ ، نگهداری و افزایش عمر تاسیسات و سازه های فلزی ، بتنی و ... سطح شهر بواسطه ی شرایط جوی جزیره و خاصیت خورندگی با در نظر گرفتن میزان رطوبت بالا ، از ضد آب کننده نفوذي محافظ نما (فناوری نانو)...

اتحاد خبر:شهرداری خارگ با بهره گیری از فناوری نانو، نگهداری و طول عمر تاسیسات خود را افزایش می دهد.

به گزارش اتحاد خبر،شهرداری خارگ در راستای حفظ ، نگهداری و افزایش عمر تاسیسات و سازه های فلزی ، بتنی و ... سطح شهر بواسطه ی شرایط جوی جزیره و خاصیت خورندگی با در نظر گرفتن میزان رطوبت بالا ، از ضد آب کننده نفوذي محافظ نما (فناوری نانو) بهره گرفته است .

شرایط جوی خارگ و کاهش عمر تاسیسات فلزی و ...

مدیریت شهری خارگ افزود : همانطور که مستحضرید استان بوشهر و به ویژه جزیره خارگ دارای رطوبت بسیار بالایی است که این خاصیت با کاهش عمر تاسیساتی که در فضای آزاد نگهداری می شوند می گردد . ضد آب کننده نفوذي محافظ نما بدلیل آب گریز نمودن سطح باعث افزایش مقاومت در برابر یخ زدگی سطح شده و در نتیجه باعث بالا رفتن عمر سطح سازه میگردد .

لزوم بهره گیری از فناوری های روز

عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ اظهار داشت ؛ بهره جستن از فناوری های روز در مقوله های مختلف مدیریت شهری تاثیرات بسزایی داشته و مدیریت و کاهش هزینه را بیش از پیش ممکن می کند . طی هفته های گذشته با حضور کارشناسان این امر مبادرت به نمونه گیری و تست این فناوری در خارگ نمودیم . هم اکنون کارکنان واحد تاسیسات شهرداری با شستشو و آماده سازی پایه چراغ روشنایی شهر در حال آماده سازی بیس کار می باشند .

 

 

تعمیر و نگهداری100عدد پایه چراغ روشنایی با استفاده از نانو

 شهردار خارگ گفت : ویژگی های فناوری نانو ما را بر آن داشت تا به منظور بالا بردن عمر و دوام 100عدد پایه چراغ روشنایی نصب شده در سطح شهر از فناوری نانو استفاده نماییم .

شهردار خارگ در پایان خاطرنشان کرد : مجموعه شهرداری خارگ از فناوری های روز دنیا در راستای بهبود خدمت رسانی  و مدیریت شهر خارگ بهره خواهد جست .

ویژگی های فناوری نانو در حفظ و نگهدای سازه :

- خاصیت دفع آب آن در واکنش با دي اکسید کربن موجود در هوا افزایش می یابد.

- مقاوم در برابر تغییرات دمائی متناوب.

- نفوذ به عمق سطح سازه با امکان تنفس و عدم تغییر رنگ در سطح و بدون ایجاد فیلم.

- ضد قارچ و کپک و درنتیجه تمیز بودن همیشه سطح سازه بخصوص در مناطق داراي رطوبت بالا.

- مقاوم در برابر دماي 40- و 350+ درجه سانتیگراد.

- داراي خاصیت خود تمیزشوندگی .

- بدلیل آبگریز نمودن سطح سازه و جلوگیري از نفوذ آب به داخل سطح ، از شوره زدگی جلوگیري می نماید.

- مقاوم در برابر نور خورشیدکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین