امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 15 مهر 1397 - 14:14
با حضور امام جمعه و شهردار برازجان؛

اتحاد خبر: آیین استقبال از دو حافظ قرآن برازجانی، «ايمان شيخ» و «رضا علي نژاد» که نائل به کسب مقام عالي مسابقات كشوري حفظ قرآن در شهر اراک شده اند، صبح روز یکشنبه در ميدان شهيد گنجي برگزار گردید. به گزارش «اتحاد خبر»؛ حجه الاسلام حسن مصلح، امام جمعه شهر برازجان ضمن تشکر از مربیان قرآن ابراز داشت: ان شالله که همه ما مسئولین دست به دست هم ...

اتحاد خبر: آیین استقبال از دو حافظ قرآن برازجانی، «ايمان شيخ» و «رضا علي نژاد» که نائل به کسب مقام عالي مسابقات كشوري حفظ قرآن در شهر اراک شده اند، با حضور امام جمعه و شهردار شهر برازجان ساعت 11 صبح روز یکشنبه 15 مهر ماه در ميدان شهيد گنجي برگزار گردید.

به گزارش «اتحاد خبر»؛ حجه الاسلام حسن مصلح، امام جمعه شهر برازجان ضمن تشکر از مربیان قرآن ابراز داشت: ان شالله که همه ما مسئولین دست به دست هم دهیم و این عزیزان را بیش از پیش در راستای پیشبرد اهداف عالی قرآنی و پیشرفت حمایت نماییم.

مسئول کانون قرآن و عترت اداره اوقاف دشتستان اظهار داشت: افتخارآفرینی این دو عزیز سبب شد تا بعد از سالها نامي از استان بوشهر و شهر برازجان در بالاترين سطح مسابقات كشوري قرآن بر زبانها جاري شود. استاد نجفي و استاد واعظي سالهاي گذشته افتخار به دست آوردن چنين مقام ارزشمندي را داشتند كه این دو در مسابقات بين المللي عربستان نيز درخشيدند.

حاج عبدالرضا برازجانی با بیان اینکه مشوق اصلی این جوانان قرآنی است که در سینه آنان حفظ شده، افزود: این دو جوان، نماینده استان بوشهر بوده و یک ماه پیش در مرحله مقدماتی در قم شرکت نمودند و این دو جزو نفراتی بودند که به مرحله فینال مسابقات راه یافتند. ما بایست امثال این عزیزان را بیشتر ارج نهیم.

وی با اشاره به اینکه کنار ما بودن، کنار قرآن بودن است، عنوان کرد: برازجان پتانسیل های زیادی در این زمینه دارد، لذا ادامه ی اینگونه فعالیت ها همراهی مسئولان امر و مدیران حوزه های مرتبط را می طلبد.

محمدرضا کوهکن، رییس اداره فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برازجان گفت: ما نیز به نوبه ی خود این موفقیت را ارج می نهیم و ان شالله مراسمی درخور شان این عزیزان جهت تقدیر از این افتخارآفرینی توسط شهرداری برازجان برگزار خواهد گردید.

گفتنی است چهل و يكمين دوره مسابقات قرآن كريم اوقاف كشوري در شهر اراک برگزار شد که دو نماينده از شهر برازجان آقایان "ايمان شيخ" در حفظ 20 جزء و "رضا علي نژاد" در حفظ 10 جزء در این دوره حضور داشتند و هر دو به فينال مسابقات راه پيدا كردند و با شايستگي به مقام عالي كشوري دست يافتند.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/07/16 - 00:25
0
1
درود و خداقوت به شهردار شایسته دشتستان
1397/07/15 - 16:03
0
1
هشصددددددد کمتونه
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین