امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 11 مهر 1397 - 13:11
بر اساس اعلام استانداری بوشهر؛

اتحاد خبر: بر اساس اعلام استانداری بوشهر، تعطیلی پنجشنبه‌ها در ادارات بوشهر لغو شد.در نامه‌ای که معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر به مدیران استانی و شهرستانی ارسال کرده است، از هفته آینده تعطیلی پنجشنبه‌ها در ادارات بوشهر لغو می‌شود.سعید زرین‌فر در این نامه نوشته است: با توجه به شرایط خاص اقتصادی و در راستای بهبود فضای...

اتحاد خبر: بر اساس اعلام استانداری بوشهر، تعطیلی پنجشنبه‌ها در ادارات بوشهر لغو شد

تعطیلی پنجشنبه‌ها در ادارات بوشهر لغو شد/ اعلام ساعت کاری جدید

 

به گزارش مهر، در نامه‌ای که معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر به مدیران استانی و شهرستانی ارسال کرده است، از هفته آینده تعطیلی پنجشنبه‌ها در ادارات بوشهر لغو می‌شود.

 

سعید زرین‌فر در این نامه نوشته است: با توجه به شرایط خاص اقتصادی و در راستای بهبود فضای کسب و کار، ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مراجعین به اگاهی می‌رساند که از روز شنبه ۱۴ مهرماه سال ۹۷ ساعت کار دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی به صورت زیر است.

روزهای شنبه تا چهارشنبه شروع کار از ساعت هفت صبح و پایان کار ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه خواهد بود و روز پنجشنبه شروع کار ساعت هفت صبح و پایان کار ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه خواهد بود.

در این نامه اضافه شده است که تغییر ساعت کاری فوق‌الذکر مشمول کارکنان ستادی بانک‌های استان نیز می‌شود.

پیش از این، ادارات استان بوشهر تنها روزهای شنبه تا چهارشنبه فعال بودند و پنجشنبه و جمعه روزهای تعطیلی ادارات استان بوشهر بود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/07/14 - 11:21
0
2
سلام داخل کشور ما هیچکس فکر رفاه مردم نیست همش شعاره
1397/07/12 - 09:02
0
2
واقعا چ فكري پيش خودشون كردن . مگه براي رفاه حال مردم كار نميكنين،
پس چرا قبل هركاري نظرسنجي و نظر خواهي نميكنيد از مردم ، بنظرم هرچ سريعتر تعطيلي پنجشنبه رو برگردانيد ، بد ضربه اي به نظام خانواده وارد ميكنيد،
1397/07/11 - 18:43
0
2
با سلام
تعطيلي بنج شنبه نقش بسيار مهمي در خانه و خانواده داشت
بنظرم با اينكارشون ضربه سنگيني به كانون خانواده وارد كردن
با توجه به اينكه روز بنج شنبه مدارس تعطيل است . هيچگونه كمكي به جامعه نميشه با برداشتن تعطيلي پنج شنبه ها . اين سياست كاملا اشتباهي.
1397/07/11 - 15:32
0
2
الحمدلله که مسئولین یکی از مشکلات بزرگ استان را حل کردند! حالا اینایی که مرد و زن هر دو شاغلند استانداری هزینه نگهداری بچه هاشون را متقبل میشه؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین