امروز: چهارشنبه 05 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 مهر 1397 - 15:22
شهردار آب پخش:

اتحاد خبر:شهردار آب پخش گفت: فرزندان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس جانانه در مقابل تهاجم دشمن بعثی ایستادند و حماسه آفرینی ها و رشادت های رزمندگان در سالهای حماسه و ایثار، از اذهان ملت بیدار ایران پاک نخواهد شد.به گزارش اتحاد خبر؛ اعظم صمصامی صبح امروز در مراسم تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شاغل در شهرداری آب پخش اظهار ...

اتحاد خبر:شهردار آب پخش گفت: فرزندان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس جانانه در مقابل تهاجم دشمن بعثی ایستادند و حماسه آفرینی ها و رشادت های رزمندگان در سالهای حماسه و ایثار، از اذهان ملت بیدار ایران پاک نخواهد شد.به گزارش اتحاد خبر؛ اعظم صمصامی صبح امروز در مراسم تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شاغل در شهرداری آب پخش اظهار داشت:فرزندان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس جانانه در مقابل تهاجم دشمن بعثی ایستادند و حماسه آفرینی ها و رشادت های رزمندگان در سالهای حماسه و ایثار، از اذهان ملت بیدار ایران پاک نخواهد شد.


وی افزود: امنیت، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی، حاصل جانفشانی های فرزندان غیور ایران زمین در هشت سال دفاع مقدس است و باید همواره قدردان رشادت های آنها باشیم.


شهردار آب پخش بیان داشت: جنگ هشت ساله برکات فراوانی برای ایران اسلامی داشت که می توان به خودباوری و اهتمام به داشته های خود اشاره کرد و در پرتو همین اعتماد بنفس، امروزه ایران اسلامی حرفهای زیادی در عرصه های مختلف بین المللی برای گفتن دارد.

 


صمصامی تصریح کرد: اقتدار ایران اسلامی در سطح جهان، از برکات خون پاک شهدا و  ایستادگی در هشت سال دفاع مقدس است و دشمنان ما، از این اقتدار و امنیت ناراحت هستند و به انواع مختلف راه ها برای خدشه وارد کردن به این امنیت و عزتمندی، متوسل می شوند و حوادث ناگواری مثل حادثه تروریستی اهواز را خلق می کنند که به فضل الهی در تحقق اهداف اصلی خود ناکام خواهند ماند.


وی خاطرنشان کرد: ملت ایران همواره بدنبال صلح و دوستی با سایر ملت ها  و از جنگ و خونریزی بیزار بوده ولی در مقابل تجاوز و تعدی بیگانگان با تمام قدرت و توان از آب و خاک خود دفاع می کند.


لازم به ذکر است در این مراسم از رزمندگان شاغل در مجموعه شهرداری آب پخش تجلیل به عمل آمد.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین