امروز: دوشنبه 06 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 مهر 1397 - 12:09
معاون ارشاد بوشهر:

اتحاد خبر: معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: فعالیت موسسات قرآنی استان بوشهر در بقاع متبرکه گسترش می‌یابد.

اتحاد خبر: معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: فعالیت موسسات قرآنی استان بوشهر در بقاع متبرکه گسترش می‌یابد.

فعالیت موسسات قرآنی استان بوشهر در بقاع متبرکه گسترش می‌یابد

به گزارش مهر، عبدالرضا عالی‌پور صبح دوشنبه در نشست مسئولان اوقاف بوشهر اظهار داشت: در  استان بوشهر ۴۱ موسسه قرآن و عترت وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می کنند.

 

وی با بیان اینکه موسسات قرآنی ارشاد بهترین ظرفیت برای ترویج فرهنگ قرآنی در بقاع متبرکه و آستان مقدس امامزادگان هستند اضافه کرد: این امر به بر طرف شدن نبود فضای مکانی برای فعالیت قرآنی موسسات در شهرها و روستاها کمک می کند.

 

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افزود: دومین جشنواره ملی فیلم قرآنی آیات در اسفندماه سال گذشته به میزبانی بوشهر در محل مصلای نمازجمعه برگزار شد و بار دیگر شاهد یک رویداد معنوی در جنوب کشور بودیم.

 

وی بیان کرد: ارتباط عمیق مردم جامعه به مبانی اعتقادی موجب اعتلای هر چه بیشتر فرهنگ عمومی و رشد روحیه معنوی از گنجینه پر برکت قرآن خواهد شد و این جشنواره باعث شد که استان بوشهر به عنوان قطب هنری کشورهای اسلامی مطرح شود.

 

عالی‌پور به تبیین اهداف جشنواره و مولفه‌های سینمای مطلوب قرآنی و عترتی پرداخت و گفت: معاونت قرآنی ارشاد آمادگی اجرای برنامه ها و فعالیت های قرآنی و مشارکتی را با اوقاف و امور خیریه را دارد.

 

وی ادامه داد: ۱۶ اسفند به عنوان روز قرآنی بوشهر و برگزاری دومین جشنواره استانی قرآن و عترت بهترین فرصت برای تعالی فعالیت های تبلیغی و ترویجی قرآن در این استان است که در این راستا به نمایندگی از جامعه قرآنی از رهنمودهای راهبردی و قرآنی آیت الله صفایی بوشهری قدردانی و سپاسگزاری می کنیم./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین