امروز: چهارشنبه 29 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 مهر 1397 - 11:52
قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر:

اتحاد خبر: قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر گفت: همه دانش آموزان تحت حمایت این نهاد کیف، کفش، لباس فرم و لوازم تحریر دریافت می کنند.

اتحاد خبر: قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر گفت: همه دانش آموزان تحت حمایت این نهاد کیف، کفش، لباس فرم و لوازم تحریر دریافت می کنند.

امسال هیچ دانش‌آموز نیازمندی بدون لوازم تحصیل به مدرسه نمی‌رود

به گزارش مهر، مجید گزدرازی اصل صبح دوشنبه در مراسم توزیع بسته تحصیلی میان دانش آموزان تحت حمایت که با حضور حامیان و خانوارهای مددجو انجام شد، اظهار کرد: یکی از فعالیت های مهم این نهاد در آستانه شروع سال تحصیلی، رفع نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند و تحت حمایت است که با مشارکت مردم و خیّران نیکوکار انجام می شود.

 

وی با بیان اینکه امسال هیچ دانش آموز نیازمندی بدون لوازم تحصیل به مدرسه نمی رود، گفت: بیش از هفت هزار و ۵۰۰ نفر دانش آموزدر مقاطع مختلف تحصیلی تحت حمایت کمیته است که همه آنها در شروع فصل مدارس بسته تحصیلی دریافت می کنند.

 

 گزدرازی اصل افزود: این بسته های تحصیلی شامل کیف، کفش، لباس فرم و لوازم تحریر است که ارزش هر بسته تحصیلی ۲۰۰ هزار تومان برآورد شده است.

 

قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر یاد آور شد: علاوه بر توزیع بسته های تحصیلی، خدمات دیگری از جمله هزینه ثبت نام دانش آموزان، کمک هزینه تقویت تحصیلی، مشاوره و هدایت تحصلی و حمایت از دانش آموزان نخبه در طول سال انجام می شود.

 

گزدرازی اصل خطاب به فرزندان ایتام حاضر در جلسه گفت: کمیته امداد نخبگان زیادی را تحویل جامعه داده است و خوشبختانه در بین مسئولان کشوری و استانی افراد زیادی که قبلا تحت حمایت کمیته امداد بودند به چشم می خورد و امیدواریم روزی هم شماها با تلاش و پشتکار خودتان از مدیران و مسئولان رده بالای این جامعه شوید.

 

قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به مرحله دوم برگزاری این جشن عاطفه ها در ۱۱ مهر ماه خاطر نشان کرد: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها به صورت ویژه در ۸۰۰ پایگاه مدارس استان بوشهر با شعار «هر مدرسه یک پایگاه» و با مشارکت فعال دانش آموزان و معلمان این مراسم نیز برگزار می‌شود.

وی از توزیع پاکت های مخصوص جمع آوری کمک‌های دانش آموزان در مرحله دوم جشن عاطفه ها خبرداد و افزود: ۱۴۰ هزار پاکت مخصوص جمع آوری کمک‌های دانش آموزان، در سطح مدارس استان بوشهر توزیع می‌شود.

 

گزدرازی اصل با اشاره به کمک ۳ میلیارد ریالی مردم خیر استان بوشهر تصریح کرد: در جشن عاطفه سال گذشته مردم نیکوکار استان بوشهر ۳ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند کمک کردند.

 

وی به روش‌های مشارکت در جشن عاطفه‌ها اشاره کرد و گفت: مردم نیکوکار و نوع دوست استان بوشهر می‌توانند از طریق مراجعه به پایگاه‌های جمع آوری کمک‌ها، مراکز نیکوکاری، مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و یا واریز کمک‌های نقدی به حساب ۰۱۰۵۷۵۳۹۸۲۰۰۹نزد بانک ملی اقدام کنند.

 

قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر با تاکید بر بهره گیری از شیوه‌های نوین الکترونیک در دریافت کمک‌های مردمی نیز خاطر نشان کرد: مردم نیکوکار استان می‌توانند برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها از طریق روش آنی پرداخت با شماره گیری کد دستوری #۰۷۷* ۸۸۷۷ * و نرم افزارهای کاربردی سنا، بله، سکه، آپ در تلفن همراه، سایت کمیته امداد، دستگاه‌های خودپرداز و تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ اقدام کنند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین