امروز: سه شنبه 04 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 مهر 1397 - 19:23
فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی نیروهای مسلح کشور:

اتحاد خبر: فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی نیروهای مسلح کشور در آئین تجلیل از سربازان و فعالین قرارگاه مهارت آموزی استان بوشهر گفت: با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای  و وزارتخانه های جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان، ارتباطات و فناوری اطلاعات بیش از 200 هزار نفر از سربازان وظیفه نیروهای مسلح در سطح کشور مهارت افزایی می شوند.

اتحاد خبر: به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، سردار مهدی فرحی با بیان اینکه جذابیت، مهارت‌آموزی، نشاط، اشتغال و کارآفرینی پنج گام اساسی قرارگاه مهارت‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح در برنامه‌ریزی راهبردی آموزش‌های مهارت به سربازان است، اظهار داشت: ما از ارائه آموزش‌های مهارتی به سربازان به دنبال یک هدف غایی هستیم که اشتغال و مهم‌تر از آن کارآفرینی است.

وی با اشاره به اینکه امروزه ساز و برگ نظامی ما نیاز به مهارت‌های بالاتری دارد، افزود: نیروهای مسلح برای اداره سیستم مدیریتی خود نیاز به مهارت‌های غیر از مهارت‌های نظامی دارند که این نیز با مهارت های فنی و حرفه ای مرتفع می گردد.

سردار فرحی ماموریت قرارگاه مهارت‌آموزی نیروهای مسلح را جنم بخشیدن به سربازان و دنبال کردن طرح مهتا (از مهارت تا اشتغال) عنوان و بیان کرد: باید مهارت‌هایی را آموزش داده و توسعه دهیم که آینده شغلی سربازان را تضمین کند.

فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی نیروهای مسلح کشور با بیان اینکه جامعه امروز دچار ابرچالشی بنام شغل است، اظهار داشت: اگر ما بتوانیم در این مقوله موفق باشیم این چالش ملی برطرف شده و فرصت‌سازی برای توسعه بازار جوانان است.

وی با تشکر از زحمات سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در ارتقاء مهارت‌‌آموزی سربازان نیروهای مسلح،گفت: در سال گذشته با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای  برای  103 هزار سرباز گواهینامه مهارت‌آموزی صادر شده است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین