امروز: پنجشنبه 02 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 شهريور 1397 - 09:33
فرمانده سپاه عسلویه:

اتحاد خبر:  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم الانبیاء شهرستان عسلویه گفت: ۱۱۱ برنامه هفته دفاع مقدس در شهرستان عسلویه برگزار می‌شود.

اتحاد خبر:  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم الانبیاء شهرستان عسلویه گفت: ۱۱۱ برنامه هفته دفاع مقدس در شهرستان عسلویه برگزار می‌شود.

۱۱۱ برنامه هفته دفاع مقدس در شهرستان عسلویه برگزار می‌شود

به گزارش مهر، سرهنگ مهدی حسن زاده عصر جمعه در نشست با خبرنگاران با تسلیت عاشورای حسینی و ایام سوگواری سرور وسالارشهیدان حضرت امام حسین اظهار داشت: انقلاب اسلامی دستاورد و میوه عاشورا است و ما از عاشورا درس مقاومت وایستادگی انسانیت و اخلاق گرفته‌ایم.

 

فرمانده سپاه عسلویه با تبریک آغاز هفته دفاع مقدس بیان کرد: ما دردفاع مقدس مبانی عاشورا را پیاده کردیم و بر همین مبنا بود که یک وجب از خاک کشورمان به دشمن ندادیم و مردم مقاومت کردند و این مقاومت مردم برگرفته از عاشورا بود.

 

وی افزود: الان که فشار اقتصادی روی مردم است، مردم باز هم مقاومت می‌کنند و این مقاومت مردم نیز برگرفته از عاشورا و دفاع مقدس است.

 

فرمانده سپاه عسلویه راه پیروزی درجنگ اقتصادی را وحدت حول محور ولایت دانست و بیان کرد: بسیج  آمادگی کمک به دولت دارد و فرمانده نیروی مقاومت بسیج آمادگی کمک بسیج به دولت را اعلام کرده اند و ما نیز در شهرستان آمادگی خود برای کمک به مسئولان وخدمت رسانی به مردم را اعلام می کنیم و مسئولین هم باید برای رفع مشکلات جهادی عمل کنند.

 

حسن زاده برنامه های هفته دفاع مقدس را تشریح کرد و افزود: بیش از ۱۱۱ برنامه توسط پایگاه‌های مقاومت اجرا می‌شود که ۵۱ برنامه به عنوان برنامه های شاخص شناخته می شود.

 

وی ادامه داد: ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان است و در این راستا به عنوان مهمترین برنامه فضاسازی ادارات و تزیین محیط پیرامونی ادارات با نمادهای دفاع مقدس را ابلاغ کرده است.

 

فرمانده سپاه عسلویه برنامه‌های محوری را رژه نیروهای مسلح، برپایی نمایشگاه عکس و آثار دفاع مقدس در سالن عمومی فرودگاه خلیج فارس عسلویه به عنوان پیشانی ورود مسافران به شهرستان،تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران جانبازان و رزمندگان توسط حوزه ها وپایگاه‌های مقاومت درسطح شهرستان، نواختن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس همزمان با بازگشایی مدارس، تجلیل ازسربازان نمونه، تجلیل از نخبگان و مخترعان بسیجی، برگزاری شب شعر دفاع مقدس، غبارروبی گلزار شهدا در سراسر شهرستان و حضور گسترده بسیجیان در نماز جمعه را از مهمترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان عنوان کرد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین