امروز: دوشنبه 06 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 شهريور 1397 - 19:05

اتحاد خبر:ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه دوباره محرم شد و باز هم شهر به شهر، روستا به روستا و کوی به کوی ایران اسلامی لبریز از جلوه های عشق مردمان پاک سرشت این سرزمین به خاندان رسول الله شد.جلوه های دلدادگی به مکتب ایثار و شهادت که تا دنیا دنیاست پرچم سرخ قیام امام حسین(ع) را بر قله ی بلند معرفت و ایمان ...

ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه دوباره محرم شد و باز هم شهر به شهر، روستا به روستا و کوی به کوی ایران اسلامی لبریز از جلوه های عشق مردمان پاک سرشت این سرزمین به خاندان رسول الله شد.
جلوه های دلدادگی به مکتب ایثار و شهادت که تا دنیا دنیاست پرچم سرخ قیام امام حسین(ع) را بر قله ی بلند معرفت و ایمان برافراشته خواهد دید. آری؛ این است وعده ی نصرت الهی به آنان که ایمان و اخلاص را در سطر به سطر اندیشه و کردار خویش مشق کرده اند. و اینک موسم تاسوعا و عاشورایی دیگر است. روزهایی که فرزند رسول خدا و یاران وفادارش عاشقانه شربت نوشین وصل الهی را در کام جان خویش کشیدند اما سر در برابر باطل فرود نیاوردند.

 

آنها که نامشان برای همیشه ی تاریخ با عشق و آزادگی پیوندی ناگسستنی خورد و حدیث دلسپردگیشان به نور حقیقت، سرمشق زنده دلان و آزادگان تمام دورانها شد. عاشورا -بدون تردید- نمایش پرشکوه عشق است که با ایثار و از خودگذشتگی امام حسین (ع) و یاران فداکارش در اعماق تاریخ خلق می شود و خون سرخی را در رگهای زمان میدواند که پس از گذشت قرنها همچنان محرک دلهای پاک و خداییست.

 

حماسه کربلا، یک اتمام حجت است با تمامی انسانها که دیگر برای چشم پوشیدن از آفتاب حقیقت، بهانه ای نباشد! حالا ماییم و یک میراث بینظیر آیینی؛ میراث بی مانندی که همچون گنجی نهفته در روح و جانمان نسل به نسل در تاریخ این سرزمین جریان یافته و هر روز شکوه بیش از پیش می یابد. به امید روزی که پرچم سرخ قیام حق، بر دستان مبارک امام عصر (عج) درخششی دوباره بیابد و ندای حق بر سرتاسر کره خاکی طنین انداز شود. اینجانب نیز به نوبه ی خود، فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به پیشگاه شما مردم شریف و خداجوی برازجان تسلیت عرض میکنم و آرزومندم عزاداری های همه ی شما همشهریان عزیز و ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت مقبول درگاه احدیت قرار بگیرد.

با تقدیم ارادت و احترام محمدحسن محمدی- شهردار برازجانکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین