امروز: سه شنبه 04 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 شهريور 1397 - 08:31
رئیس تبلیغات اسلامی دیر خبر داد؛رئیس تبلیغات اسلامی دیر خبر داد؛

اتحاد خبر: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر از فعالیت ۷۳ روحانی در ایام محرم خبر داد و گفت: ۱۷۴ هیئت مذهبی در شهرستان دیر فعال است.

 

اتحاد خبر: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر از فعالیت ۷۳ روحانی در ایام محرم خبر داد و گفت: ۱۷۴ هیئت مذهبی در شهرستان دیر فعال است.

۱۷۴ هیئت مذهبی در شهرستان دیر فعال است/ فعالیت ۷۳ مبلغ

به گزارش مهر، حجت الاسلام سیدابراهیم سعیدی دوشنبه‌شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی شناسایی آسیب های اجتماعی  و آسیب زادیی از مراسم مذهبی با استفاده از ظرفیت شبکه عظیم تبلیغ و با کمک مردم و مسئولین است.

 

وی با اشاره به فعالیت ۱۷۴ هیئت مذهبی در حسینیه ها، مساجد و سایر اماکن در شهرستان دیر بیان کرد: همچنین ۷۳ نفر از روحانیون و مبلغین در محافل و مجالس مختلف در ترویج ارزش های اسلامی تلاش می کنند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر خاطرنشان کرد: ادعا نداریم که آسیب ها بین هیئت ها به صفر رسیده اما پیشنهاداتی از سوی شورای فرهنگ عمومی شهرستان مبنی بر کنترل حمل تصاویر افرادی به غیر از امام، رهبری و شهدا اعلام شده که خوشبختانه اکثر هیئت ها رعایت می کنند.

 

وی ادامه داد: با همکاری و تعامل ادارات صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی اقلام مورد نیاز برای نذورات هیئت ها در یک مرحله توزیع و بخش دیگری نیز با هماهنگی در اختیار آنها قرار می گیرد که البته خود مردم متولی این امور هستند.

 

سعیدی گفت: روحانیون، مبلغین و گویندگان مذهبی باید در مجالس بدنبال  پیاده کردن اهداف امام حسین(ع)، فرهنگ سازی در بحث امر به معروف و نهی از منکر و منویات مقام معظم رهبری باشند و از مطالبی که در پیشبرد اهداف نظام و جامعه اسلامی مؤثر است استفاده کنند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین