امروز: چهارشنبه 26 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 07 شهريور 1397 - 11:17

اتحاد خبر: آئین تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان گناوه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات اداره فنی و حرفه‌ای این شهرستان برگزار شد.

اتحاد خبر: آئین تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان گناوه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات اداره فنی و حرفه‌ای این شهرستان برگزار شد.

 

 کارمندان نمونه شهرستان گناوه تجلیل شدند

به گزارش مهر، سید علی پاکنژاد فرماندار گناوه صبح چهارشنبه در این آیین با تبریک دهه امامت و ولایت و هفته دولت گفت: هر ساله خدمات دولت و نظام در هفته دولت خدمت مردم  ارائه می‌شود.

 

وی افزود: شهرستان گناوه با ۱۰۲ هزار نفر  جمعیت از لحاظ وسعت و جمعیت چهارمین شهرستان استان است و وفاق و همدلی بسیار خوبی بین مسئولان ادارات و دستگاهای اجرایی  در این شهرستان وجود دارد که این وفاق و همدلی از افتخارات این شهرستان است.

 

پاک‌نژاد با اشاره به پروژه های مختلف هفته دولت در شهرستان گناوه گفت:در این شهرستان ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های هفته دولت در نظر گرفته شد که برخی از این پروژه ها به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی تعدادی از پروژه ها نیز در این هفته آغاز می شود.

فرماندار گناوه تصریح کرد: پس از روز اول این هفته که آیین غبارروبی و تجدید میثاق با شهدا ودیدار با امام جمعه و حضور همه مسئولان در نماز جمعه بود و در روزهای بعد افتتاح و بهره برداری و یا آغاز عملیات اجرایی پروژه ها بوده است.

 

افتتاح سالن بزرگ آمفی‌تئاتر گناوه

وی به برخی از پروژه ها اشاره کرد و گفت: در فصل آموزش سه میلیارد و ۵۰۰ میلیوون تومان اعتبار در نظر گرفته شد از جمله مرکز آموزش رفاهی فرهنگیان و سالن  آمفی تئاتر استاد بهزادی که از بهترین سالن های آمفی تئاتر در سطح استان است و با حضور استاندار در روز پنج شنبه به بهره برداری می رسد. 

وی افزود:در فصل بهداشت با توجه به اینکه ه شهرستان گناوه دارای دو بیمارستان امیرالمومنین و سوانح سوختگی است که مربوط به کل استان و حتی جنوب کشور است  و مرکز ترمیم زخم بیمارستان سوانح سوختگی و ساختمان اداری  بیمارستان امیرالمونین (ع) با اعتباریالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در روز پنج شنبه با حضور استاندار به بهره برداری می رسد.

فرماندار گناوه گفت: در فصل منابع طبیعی و کشاورزی پروژه های جنگل کاری داریم.

 

توسعه خدمات شهری و عمران روستایی

وی گفت: در خدمات شهری و عمران روستایی اعتبار بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان در نظر گرفته شد که از جمله آسفالت و زیرسازی معابر و کوچه‌های شهرهای بندر ریگ و گناوه و احداث کانال‌های دفع آب‌های سطحی و آسفالت و زیرسازی معابر روستایی است.

پاکنژاد گفت: بنیاد مسکن شهرستان در  این زمینه تلاش بسیارخوبی کرد و در بخش مرکزی حدود ۱۵۰ هزار متر مربع آسفالت و در بخش ریگ نیز حدود ۸۰ هزار متر مربع زیر سازی و آسفالت کوچه ها انجام شده که افتخاری برای بنیاد مسکن است.

وی ادامه داد: در فصل انرژی شش میلیارد و ۴۰۰ میلیون صرف اصلاح و بهینه سازی شبکه برق شهری و روستایی و افزایش ظرفیت ایستگاه فوق توزیع در سطح شهرستان شدو دو مرکز تولید انرژی خورشیدی به بهره برداری رسید.

 

گازرسانی به روستاها

وی گفت: گازرسانی به سه روستای شول، کلر و کمالی و گازرسانی به ۲۱ صنعت مرغداری و یه صنایع دیگر در سطح شهرستان انجام شد.

 

فرماندار گناوه گفت: در فصل حمل و نقل جاده ای مبلغ ۱۵ میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شد و از چمله پروژه های آن روکش آسفالت روستاهای محمدی و قلعه سرحان در بخش ریگ، تعریض جاده حد فاصل چاهک و شیرونک، روشنایی خروجی گناوه و بهسازی راه روستایی پوزگاه - گاوسفید و چهارروستایی از جمله موارد در این حوزه بود.

 

پاکنژاد تصریح کرد: در ورزش و خدمات ورزشی سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان هزینه شد و در فصل حمایتی نیز مبلغ ۵۷ میلیون تومان هزینه شد که از جمله پروژه های آن احداث ۴ واحد مسکونی بود که به مددجویان تعلق گرفت.

 

فرماندار گناوه افزود: در فصل آب که از مسائل مهم در تابستان است نیز امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی شبکه آب رسانی به روستای چهارروستایی با اعتبار ۲ میلیارد تومان بودیم.

 

احداث نگارخانه

وی گفت: در حوزه گردشگری و صنعت و معدن و توسعه خدمات شهری و عمران روستایی نیز پروژه هایی  انجام خواهد گرفت.

 

وی اظهار داشت: در فصل فرهنگ و هنر احداث نگارخانه که مورد درخواست مردم و هنرمندان بود یک هفته قبل از هفته دولت با اعتباری به مبلغ یک میلیارد تومان کلنگ زنی شد.

 

پاکنژاد گفت: در حوزه اشتغال روستایی با توجه به تلاشی که کارگروه اشتغال در این شهرستان داشته گناوه از شهرستان هایی بود که ۲۵ میلیارد تومان جذب و در اختیار متقاضیان اشتغالزایی قرار گرفت.

 

فرماندار گناوه گفت: در حوزه سیاسی اجتماعی نیز این شهرستان از نظر دارا بودن سمن ها و فعالیت های آنها از شهرستان های برتر در استان است.

 

در پایان این آیین از کارمندان نمونه ادارات با اهداءلوح سپاس و هدایایی تقدیر شد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین