امروز: پنجشنبه 02 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 06 شهريور 1397 - 11:20
استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: اولویت اعتبارات در استان بوشهر با تکمیل پروژه‌ها نیمه‌تمام است و اکنون پروژه‌های جدید چندانی را آغاز نمی‌کنیم. به گزارش «اتحاد خبر»؛ عبدالکریم گراوند صبح سه‌شنبه در آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان دشتی اظهار داشت: امروز شاهد افتتاح و بهره‌برداری از پنج پروژه عمرانی با اعتبار ۳۹ میلیارد تومان در شهرستان دشتی ....

اتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: اولویت اعتبارات در استان بوشهر با تکمیل پروژه‌ها نیمه‌تمام است و اکنون پروژه‌های جدید چندانی را آغاز نمی‌کنیم.

اولویت اعتبارات در استان بوشهر با تکمیل پروژه‌ها نیمه‌تمام است

به گزارش مهر، عبدالکریم گراوند صبح سه‌شنبه در آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان دشتی اظهار داشت: امروز شاهد افتتاح و بهره‌برداری از پنج پروژه عمرانی با اعتبار ۳۹ میلیارد تومان در شهرستان دشتی هستیم.

 

وی اضافه کرد: در مجموع در هفته دولت امسال ۵۲ میلیارد تومان پروژه در سطح شهرستان دشتی به بهره‌برداری می‌رسد و طرح‌های و پروژه‌های مهم دیگری نیز در این شهرستان در دست اجرا است که تکمیل این طرح‌ها را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

 

استاندار بوشهر از تکمیل پروژه‌های نیمه تمام به عنوان اولویت اول و اساسی استان نام برد و خاطرنشان کرد: پروژه‌های جدید چندانی را آغاز نکردیم تا اعتبارات لازم برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام را داشته باشیم.

 

با حضور استاندار بوشهر، یک واحد گلخانه‌ای در روستای محمدآباد شهرستان دشتی به بهره‌برداری رسید که با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در سطح یک هکتار ساخته شده و زمینه اشتغال ۱۷ نفر را فراهم می‌سازد.

 

همچنین طرح لایروبی بندر لاور ساحلی با حضور استاندار بوشهر به بهره‌برداری رسید. طرح بندر لاور ساحلی در سه فاز عملیاتی شده است که فاز نخست آن که شامل موج شکن بود با اعتبار ۹۷ میلیارد تومان قبلا به بهره‌برداری رسیده بود.

 

فاز دوم این طرح که امروز به بهره‌برداری رسید شامل لایروبی حوضچه این بندر بود که با اعتبار ۶۵ میلیارد تومان اجرا شد و حجم لایروبی ۱۶۵ هزار مترمکعب بوده است. در فاز سوم این طرح نیز ساختمان‌ها و اسکله ساخته می‌شود.

 

عملیات اجرایی سیستم آبیاری تحت فشار نیز در پنج هزار هکتار از اراضی شهرستان دشتی با حضور استاندار بوشهر آغاز شد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین