امروز: دوشنبه 06 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 شهريور 1397 - 10:49
معاون علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛

اتحاد خبر: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از افتتاح ۶۰ پروژه بهداشتی و درمانی استان بوشهر در هفته دولت خبر داد.  ایرج بیژنی صبح شنبه در آئین بهره‌برداری از مرکز جامع سلامت برازجان اظهار داشت: برای ۹۰ درصد از جمعیت استان بوشهر پرونده الکترونیکی سلامت تشکیل شده است و بیش از ۶۰ درصد جمعیت استان نیز حداقل یک بار...

اتحاد خبر: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از افتتاح ۶۰ پروژه بهداشتی و درمانی استان بوشهر در هفته دولت خبر داد.

افتتاح ۶۰ پروژه بهداشتی و درمانی در استان بوشهر

به گزارش مهر، ایرج بیژنی صبح شنبه در آئین بهره‌برداری از مرکز جامع سلامت برازجان اظهار داشت: برای ۹۰ درصد از جمعیت استان بوشهر پرونده الکترونیکی سلامت تشکیل شده است و بیش از ۶۰ درصد جمعیت استان نیز حداقل یک بار از طرح تحول سلامت بهره‌مند شده‌اند.

 

وی اضافه کرد: به مناسبت هفته دولت ۶۰ پروژه بهداشتی و درمانی در حال افتتاح است که برای تکمیل و افتتاح این طرح‌ها ۳۸۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است و در نیمه دوم امسال نیز مابقی پروژه‌ها که شامل حدود ۸۰ پروژه است، به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: همه زیرساخت‌های سلامت در حوزه بهداشتی تا پایان امسال و بخش کمی هم در سال آینده تکمیل می‌شود.

 

وی در مورد مرکز جامع سلامت ولی عصر برازجان گفت: این مرکز در زمینی به مساحت هزار و ۵۰ متر مربع در سه طبقه ساخته شده است.

 

بیژنی خاطرنشان کرد: این مرکز دارای واحدهای بهداشت محیط، بهداشت حرفه‌ای، بهداشت خانواده و مامایی است و برای ساخت و تکمیل و تجهیز آن سه میلیارد تومان اعتبار تامین شده است.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: ۱۵ پروژه دیگر هم در سطح شهرستان دشتستان آماده افتتاح داریم./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین