امروز: سه شنبه 04 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 مرداد 1397 - 12:17
رئیس نظام پزشکی جنوب استان بوشهر:

اتحاد خبر: رئیس نظام پزشکی جنوب استان بوشهر گفت: تحریم‌ها هیچ تاثیری بر ارائه دارو و خدمات به مراجعین در بیمارستان نداشته است و کمبودی احساس نخواهد شد.

اتحاد خبر: رئیس نظام پزشکی جنوب استان بوشهر گفت: تحریم‌ها هیچ تاثیری بر ارائه دارو و خدمات به مراجعین در بیمارستان نداشته است و کمبودی احساس نخواهد شد.

تحریم‌ها تاثیری بر ارائه دارو و خدمات در بیمارستان جم نداشته است

به گزارش مهر، فرهاد باقری یکشنبه شب در نشست خبری در جم اظهار داشت: اصحاب رسانه شهرستان از دانش بالای رسانه ای برخوردارند. بخشی از موفقیت‌های بیمارستان مدیون نقدهای اهالی رسانه است و از راهکارهای سازنده این قشر دلسوز و زحمتکش استقبال می کنیم.

 

رئیس بیمارستان توحید فرهنگ بالای مردم جم را از عوامل توسعه کمی و کیفی بیمارستان عنوان کرد و گفت: تلاش می کنیم روز به روز بر خدمات بیمارستان افزوده شود.

 

وی در خصوص فشارهایی که بیمارستان توحید از بابت عدم خدمات درمانی مطلوب و محدود درمانگاه تامین اجتماعی متحمل می شود پاسخ داد: مراجعات متعددی از این اهمال تامین اجتماعی متوجه بیمارستان است که می طلبد مسئولین امر در این خصوص چاره ای بیاندیشند.

 

رئیس نظام پزشکی جنوب استان بوشهر با اعلام این خبر که بزودی در بیمارستان توحید داروخانه شبانه روزی ایجاد می شود بیان داشت: تحریم ها هیچ تاثیری بر ارائه  دارو و خدمات  به مراجعین در بیمارستان نداشته است.

 

باقری خاطرنشان کرد:  ساختمان دیالیز بیمارستان توسط شرکت فجر جم و همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شهرداری جم  با شش تخت اخیرا راه اندازی شده است.

 

وی با تصریح اینکه جهت خدمات دهی بهتر به بیماران به زودی بخش ان.آی.سی.یو و اضافه کردن هشت تخت برای بیماران زنان و زایمان در دستور کار داریم اضافه کرد: چهار اتاق عمل در مکانی غیر از محل موجود در بیمارستان توحید احداث خواهد شد.

 

 باقری با اعلام اینکه سیکل پرداختی وجه خدمات از طرف مراجعین را کوتاه کرده ایم، گفت: ۴۰ درصد مراجعین به بیمارستان از کارکنان وزارت نفت و الباقی عموم شهروندان حتی از شهرستان های مجاورند./د

وی گفت: در بیمارستان هیچ برخورد تبعیض آمیز وجود ندارد و تلاش می شود بهترین خدمات به شهروندان ارائه شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین