امروز: پنجشنبه 30 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 مرداد 1397 - 11:38

اتحاد خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۱۵ طرح صنعتی با سرمایه گذاری بیش از ۴هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال در هفته دولت در استان بوشهر افتتاح می‌شود.

اتحاد خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۱۵ طرح صنعتی با سرمایه گذاری بیش از ۴هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال در هفته دولت در استان بوشهر افتتاح می‌شود.
15 طرح صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 4هزار میلیارد ریال در استان بوشهر افتتاح می‌شود

به گزارش تسنیم، سید حسین حسینی محمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پیشرفت صنعت در استان بوشهر اظهار داشت: صنایع مختلف فراوری، واحدهای تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر و مهم‌تر  از همه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در استان بوشهر رشد قابل توجهی یافته است.

 

وی از افتتاح واحدهای صنعتی در هفته دولت خبرداد و بیان کرد: 15 طرح صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 4هزار و 150 میلیارد ریال  در هفته دولت در استان بوشهر افتتاح می‌شود.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه در این واحدهای تولیدی و صنعتی 397 نفر مشغول به کار شده‌اند خاطر نشان کرد: این واحدهای صنعتی در زمینه‌های  تولیدات محصولات صنایع غیر فلزی و صنایع معدنی است که به مناسبت هفته دولت مورد افتتاح و بهره برداری رسمی قرار می‌گیرد.

 

حسینی محمدی از افتتاح کارخانه سیمان مند دشتی  خبرداد و بیان کرد:کارخانه سیمان مند دشتی با ظرفیت تولید 2 میلیون تن سیمان و کلینکر در سال با حجم سرمایه گذاری 3800 میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

 

وی بیان کرد: اشتغال مستقیم 170 نفر و غیر مسقیم بیش از 400 نفر  در کارخانه سیمان مند دشتی به‌عنوان سومین کارخانه تولید سیمان استان از جمله طرح‌های ملی است که با حضور مقامات ملی در هفته دولت مراسم بهره برداری رسمی آن برگزار می‌شود.

 

وی از افتتاح صنایع لامپ کم مصرف، محصولات چوبی، کیسه بدون بافت پلاستیکی، سنگ آهک، بتن سیال معمولی در شهرستان بوشهر، دشتستان، کنگان و گناوه  خبرداد.

 

حسینی محمدی با اشاره به اولویت های مهم طرح‌های صنعتی  تصریح کرد:  استان بوشهر با قابلیت‌ها وتوانمندی‌های نفت و گاز و پتروشیمی و همچنین هم‌جواری با کشورهای حاشیه خلیج فارس فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی در اجرای دیگر طرح‌های مهم صنعتی فراهم کرده است./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین